Najpopularniejsze książki prawnicze w wersji elektronicznej

Najpopularniejsze książki prawnicze w wersji elektronicznej
 
Najpopularniejsze książki prawnicze w wersji elektronicznej

Od lipca br. wydawnictwo LexisNexis oferuje swoje najpopularniejsze pozycje książkowe w formie e-booków. Tym samym potrzebne omówienia i komentarze przepisów prawnych, jak również podręczniki akademickie dla studentów prawa mogą być zawsze pod ręką – w komputerze lub telefonie komórkowym.

Do oferty wydawniczej LexisNexis zostały wprowadzone e-booki najczęściej kupowanych tytułów wydanych w 2011 roku. Wśród nich znalazły się takie pozycje, jak: „Kodeks postępowania karnego. Komentarz” czy „Rozwiązanie i likwidacja spółek handlowych” oraz  kilka pozycji podręczników akademickich.

„Podstawową zaletą e-booków jest łatwy i szybki dostęp do zapisanych na nich treści. Wersja elektroniczna książek i podręczników z dziedziny prawa umożliwia korzystanie z przepisów lub ustaw niemalże w każdym miejscu – w pociągu, w sądzie lub podczas spotkania z klientem. Wszystkie e-booki wprowadziliśmy w nowatorskim formacie ePub, który dostosowuje tekst książki do wielkości ekranu urządzenia wykorzystywanego do czytania” – mówi Joanna Hirsz-Kropińska, dyrektor marketingu i rozwoju biznesu LexisNexis Polska.

E-booki LexisNexis są wyposażone w praktyczne funkcje, szczególnie warte polecenia jest  przeszukiwanie tekstu oraz dodawanie elektronicznych zakładek i notatek, które znacznie ułatwiają ich użytkowanie. Dodatkowo, dzięki zastosowanym formatom elektronicznym, z e-booków można korzystać nie tylko na komputerach osobistych, ale również na urządzeniach mobilnych.

 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.