Prezenty, które zostaną w pamięci na dłużej

Prezenty, które zostaną w pamięci na dłużej
Prezenty, które zostaną w pamięci na dłużej.


 
Księgarnia jest  jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc przed świętami Bożego Narodzenia. To w księgarni często szukamy prezentu, który będzie cieszył przez długi czas. W tym roku firma SuperMemo World przygotowała Kurs językowy z lektorem w postaci pięknie opakowanego vouchera, który jest doskonałym pomysłem na prezent. Oprócz kursu z lektorem przez komunikator internetowy, obdarowany otrzymuje darmowy dostęp do multimedialnego kursu językowego na platformie e-learningowej supermemo.net. Oprócz tego w pudełku znajdują się jeszcze 2 inne wartościowe niespodzianki! Kurs językowy z lektorem to prezent, który zostanie w pamięci na dłużej!

Ta wyjątkowa na rynku oferta została przygotowana z myślą o tegorocznym sezonie świątecznym oraz o tych, którzy szukają wartościowego podarunku dla swoich bliskich. Teraz w cenie 149 zł otrzymasz:

  • 4 indywidualne konwersacje z lektorem przez komunikator internetowy Skype, każda z nich trwa 25 minut
  • możliwość wyboru jednego spośród siedmiu języków – angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego oraz polskiego dla obcokrajowców
  • pełen dostęp do kursu multimedialnego z metodą SuperMemo na platformie supermemo.net
  • opiekę osobistego lektora nad nauką i postępami: po każdej lekcji w serwisie supermemo.net znajdziesz krótki test, a po konwersacji – pisemne podsumowanie, wystawione przez lektora
  • możliwość wyboru dogodnej dla siebie pory nauki on-line oraz godziny konwersacji

Firma SuperMemo World zadbała również o dodatkowe atrakcje, jakie otrzyma osoba obdarowana tym prezentem:

  • kod umożliwiający samodzielną naukę z wybranym kursem w serwisie supermemo.net przez miesiąc gratis!
  • Rozmówki w miesiąc lub jeden z produktów z serii System Intensywnej Nauka Słownictwa

Zbliżający się czas świąt Bożego Narodzenia może okazać się doskonałą okazją do tego, aby obdarować swoich bliskich prezentem, który może stać się początkiem zupełnie nowej jakości w nauce języków obcych.

Cena detaliczna kursu: 149 zł

Więcej informacji: https://www.supermemo.pl/kurs_jezykowy_z_lektorem

 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.