MOVE śmiało i #GRAmatyka od wydawnictwa Edgard: niezwykłe książki-gry do nauki angielskiego

Przegląd

Przeznaczone dla nastolatków kursy angielskiego w formie gier

Angielski. MOVE śmiało i Angielski #GRAmatyka to oryginalne kursy angielskiej gramatyki i konwersacji przeznaczone dla nastolatków. Praca i zabawa z książką z nagraniami przybliży najważniejsze zasady gramatyczne, wprowadzi nowe słownictwo, pomoże w wyrobieniu dobrych nawyków językowych i przełamaniu oporu przed mówieniem po angielsku oraz umożliwi poznanie najważniejszych zwrotów i wyrażeń konwersacyjnych w przyjemny, a przy tym angażujący czytelnika sposób.

W każdym rozdziale nastolatek znajdzie przydatne słówka i phrasal verbs, zabawne dialogi i atrakcyjne ćwiczenia pomagające w utrwalaniu wiadomości. Wszystko to w atrakcyjnej formie: podczas odkrywania komnat tajemniczej świątyni albo rejsu dookoła świata użytkownik zdobywa punkty i kolejne rangi, rozwiązuje zagadki i podejmuje wyzwania.

Praca z kursami uczy stosowania najpopularniejszych czasów i konstrukcji gramatycznych, wyrażania swoich opinii i uczuć w języku angielskim, a także właściwych reakcji w różnych sytuacjach językowych. Nauka poprawnej wymowy stanie się prostsza dzięki dołączonym nagraniom w wykonaniu native speakera.

Więcej informacji: Angielski dla dzieci i młodzieży

 

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/jezykiobcepl

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard