Rajd Bezdroża Trophy II

Rajd Bezdroża Trophy II
7 sierpnia rusza drugi już rajd 4×4 Bezdroża Trophy 2010. Podobnie jak w zeszłorocznej edycji rajdu, także w tym roku trasa przebiegać będzie przez kraje Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej. Organizatorem wyprawy jest Akteon, właściciel portalu dla fanów rajdów off-roadowych www.podroze4x4.pl, a patronem wydarzenia, podobnie jak w roku ubiegłym, Wydawnictwo Bezdroża.
 
 
Bezdroża Trophy to świetny pomysł na urlop w nieszablonowej formie – dwa tygodnie spędzone w samochodach terenowych z napędem na 4 koła na bezdrożach Polski, Ukrainy, Rumunii, Serbii i Czarnogóry, noclegi w namiotach, posiłki w warunkach polowych, biwaki oraz udział w muzycznym festiwalu regionalnym w miejscowości Guca – stolicy słynnych bałkańskich trębaczy. W programie wyprawy znajduje się m.in. przejazd przez góry Maramuresz , Apuseni, Komovi, Durmitor, a także rafting na rzece Tara. Najwyższym szczytem, który znajdzie się na trasie rajdu, będzie przełęcz Pasul Urdele w górach Apuseni – 2228 m n.p.m. Rajd rozpoczyna się 7, a kończy w Krakowie 21 sierpnia br.
 
Rajd Bezdroża Trophy po raz pierwszy został zorganizowany z okazji jubileuszu dziesięciolecia Wydawnictwa Bezdroża w 2009 r. i okazał się niepowtarzalną przygoda dla uczestników. Wszyscy wspominają go bardzo ciepło, a w pamięci zapisały się szczególnie niesamowite widoki gór Europy Środkowo-Wschodniej, barwny korowód trębaczy w Guca oraz nieprzewidziane okoliczności podczas wyprawy. – Również w tym roku postanowiliśmy włączyć się aktywnie do współpracy przy wyprawie – mówi Piotr Stolarczyk, specjalista ds. marketingu Wydawnictwa Bezdroża. – Zeszłoroczny sukces przekonał nas po raz kolejny, że warto angażować się w pomysły oryginalne, ciekawe, oparte na pasjach i energii, którą podczas tych dwóch tygodni dzielą ze sobą wszyscy uczestnicy. Rajd Bezdroża Trophy II to okazja do fascynującej zabawy nie tylko dla fanów podróży 4×4 – dodaje.
 
Program i zapisy na rajd Bezdroża Trophy 2010: www.podroze4x4.pl
Relacja z rajdu Bezdroża Trophy 2009: www.bezdroza.pl
 
Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.