Wakacyjne zapowiedzi Książnicy

Wakacyjne zapowiedzi Książnicy
A jednak miłość,
autor: Barbara Taylor Bradford
 
 
 
Valentine, znana fotoreporterka wojenna, jedzie do Kosowa wraz ze swoim mężczyzną Tonym i Jackiem, ich wspólnym przyjacielem. Tam cała trójka trafia w samo serce wojennego koszmaru. Wyprawa kończy się tragicznie:Tony gonie, Jack jest ciężko ranny, a zrozpaczona kobieta wraca do Paryża.Traumatyczne przeżycia budzą demony przeszłości. Wkrótce także wyjdą na jaw kłamstwa ukochanego mężczyzny. Nad Valentine czuwa jednak ktoś, kto darzy ją głębokim uczuciem i zapewni solidne wsparcie.
 
 
Kamień przeznaczenia,
autor: Barbara Wood
 
 
 
W małym sklepiku w Kaliforni wśród „magicznych” świecidełek i kart do tarota leży błękitny kamień. Historia amuletu jest niezwykła: błękitny kamień powstał w głębinach kosmosu, by poprzez galaktyki i mgławice dotrzeć do Ziemi. Sto tysięcy lat temu ocalił życie Wysokiej i jej plemienia, dał mądrość prakobiecie Laliari, następnie oświecił jej potomka Awrama, obdarzył wiarą Rzymiankę Amelię i natchnął odwagą przeoryszę Winifredę, Katharinie zaś dał siłę do poszukiwania ojca w dalekim, obcym świecie. Teraz kamień czeka na nowego właściciela, by odmienić mu życie.
 
 
Julio, gdzie jesteś?,
autor: Joy Fielding
 
 
 
Cindy w obliczu rodzinnej tragedii musi przewartościować swoje priorytety. Przez dwa tygodnie intensywnego śledztwa w poszukiwaniu córki, Julii, odnowi więzi ze swoją siostrą i matką, doceni młodszą córkę. Kobieta sprecyzuje ostatecznie swój stosunek do byłego męża, którego jednocześnie nienawidzi i pożąda. Pozna też przystojnego i opiekuńczego Neila…
 
Spokojna przystań,
autor: Nora Roberts
 
 
 
Phillip, trzeci z braci Ouinnów, prowadzi wygodne i dostatnie życie, pracuje w agencji reklamowej i pomaga w rodzinnej firmie. Mężczyzna żyje intensywnie i pracuje intensywnie. Po śmierci swego ojca musi pomóc w opiece nad nieufnym Sethem. Kiedy poznaje Sybill nawet nie podejrzewa, jak wielkie zmiany wprowadzi w jego życie… I jak kobieta zmieni obraz przeszłości. 
 
 
 

 

 

 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.