Najważniejsze słowa dzieci

Najważniejsze słowa dzieci
Najważniejsze słowa dzieci

100 pierwszych słów i 100 angielskich słówek w kolorowance – to nowe propozycje Wydawnictwa Olesiejuk dla najmłodszych, ciekawych świata czytelników.

Obie książeczki powstały na podstawie pozycji brytyjskiego wydawnictwa Usborne. Te słowniczki już w Anglii drukowano z myślą o polskich dzieciach – były kierowane do młodych Polaków, którzy z rodzinami trafili w ostatnich latach na Wyspy.

„100 pierwszych słów“ to ilustrowany słowniczek obrazkowy, który przedstawia dzieciom otaczający świat. Najmłodsi dowiedzą się, co znajdą w domu, na ulicy czy w mieszkaniu. Wszystko to na wyraźnych, kolorowych rysunkach. Dziecko dzięki tej książeczce ma nauczyć się patrzeć i rozpoznawać kształty. Na każdej stronie czeka też na najmłodszych zabawne zadanie – trzeba znaleźć ukrytą kaczuszkę.

„100 angielskich słówek w kolorowance“ to pierwszy krok do nauki języka angielskiego. Dzięki tej książeczce dzieci poznają podstawowe angielskie słówka i zapamiętują ich pisownię, a wszystko podczas zabawy w kolorowanie ilustracji. Także ta książka rozwija spostrzegawczość najmłodszych – i tu muszą znaleźć łączącą tę serię kaczuszkę.

Książki poleca Wydawnictwo Olesiejuk.
 
 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.