Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?
Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?

Hiszpański to język ojczysty ponad 400 milionów ludzi na siedmiu kontynentach oraz  jeden z oficjalnych języków UE, ONZ i UNESCO. Przewiduje się, że za kilkanaście lat będzie drugim językiem świata pod względem liczby użytkowników.
Jest coraz chętniej poznawany ze względu na swoje piękno i prostotę oraz kulturę państw, dla których stanowi język komunikacji.

Wydawnictwo Szkolne PWN
wspólnie z Wydawnictwem Santillana Español wprowadziło na polski rynek serię podręczników i publikacji dodatkowych do nauki języka hiszpańskiego.

Oferta przygotowana na rok 2010 obejmuje:

MOCHILA ELE
Seria przeznaczona dla uczniów gimnazjum (13-15 lat), na trzech poziomach zaawansowania: Mochila ELE 1 (A1), Mochila ELE 2 (A2) i Mochila ELE 3 (B1.1).

ESPAÑOL LENGUA VIVA
Czteropoziomowy kurs języka hiszpańskiego dla licealistów i dorosłych – początkujących (A1, A2), średnio zaawansowanych (B1, B2) i zaawansowanych (C1).
PUBLIKACJE DODATKOWE
–    publikacje  metodyczne dla nauczycieli
–    publikacje gramatyczne  dla uczniów na poziomie od A1 do C1
–    słowniki jednojęzyczne, zawierające ponad 85 000 słów, ponad 10 000 wyrażeń, ponad 60 000 przykładów
–    popularne książeczki do czytania, seria LEER EN ESPAÑOL, na 6 poziomach zaawansowania od A1 do B2, z dołączonymi płytami CD AUDIO

Na hiszpańskojęzycznej stronie internetowej www.santillanaele.com zostały przygotowane bezpłatne materiałów dla nauczycieli oraz dostęp do licznych sekcji dodatkowych zawierających bogaty wybór wiadomości (filmy, programy radiowe, prasa)
z krajów hiszpańskojęzycznych.

Na stronie Wydawnictwa Szkolnego PWN www.wszpwn.com.pl znajduje się szczegółowa prezentacja oferty, a także aktualny cennik.

Wydawnictwo Szkolne PWN i Wydawnictwo Santillana Español współpracują również w zakresie dystrybucji oferty do nauki języka angielskiego Richmond Publishing.
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.