Tatry z przewodnikiem na komórkę

Tatry z przewodnikiem na komórkę
Tatry z przewodnikiem na komórkę
 
 

Wydawnictwo Bezdroża proponuje wszystkim fanom Tatr kilka najciekawszych szlaków nie tylko w formie książkowej, ale także w wersji cyfrowej. Dwadzieścia z czterdziestu tras zawartych w przewodniku „Tatry. Polskie i Słowackie” ma swoją wersję wersję na komórkę, która sprawi, że wędrowanie po najwyższych polskich górach stanie się jeszcze bardziej bezpieczne i wygodne.

Propozycja Bezdroży to odkrywanie Tatr dzięki najnowszej technologii, której jeszcze w tak przyjaznej i prostej do użycia formie nie było! „Dzięki nawigacji GPS i dokładnej, kolorowej mapie wszyscy użytkownicy aplikacji zobaczą, w którym miejscu są i jak daleko pozostało od obranego celu.” – mówi Grzegorz Marchut, GIS/ Cartographer Wydawnictwa Bezdroża. – „Na mapie znajdują się ikony poszczególnych obiektów na trasie, a pod nimi kryją się opisy i zdjęcia, które z pewnością umilą każdą wędrówkę. Także świadomość pozycji GPS niejednokrotnie pozwala uniknąć niebezpieczeństw związanych ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi, a wysłanie aktualnej lokalizacji SMS-em może być niezastąpioną funkcją w krytycznych sytuacjach” – dodaje.

Doskonałym uzupełnieniem tras komórkowych są opisy zawarte w przewodniku „Tatry. Polskie i Słowackie”, bowiem nowoczesna technologia i wyczerpujące informacje zebrane przez autorów Wydawnictwa Bezdroża pozwalają patrzeć na góry z zupełnie nowej perspektywy.

Aplikacje tatrzańskie na komórkę to…

  • 20 wybranych szlaków, opracowanych na podstawie przewodnika Wydawnictwa Bezdroża „Tatry. Polskie i Słowackie”
  • Bezpieczne i wygodne przemierzanie szlaków nawet w trudnych warunkach atmosferycznych 
  • Możliwość śledzenia bieżącej lokalizacji GPS 
  • Możliwość wysłania współrzędnych GPS SMS-em
  • Intuicyjne połączenie najnowszej technologii i funkcjonalności pomocnych w górskich wędrówkach 
  • Bardzo dokładne mapy 
  • Opisy i zdjęcia miejsc na szlaku

Aplikacja działa na większości telefonów komórkowych o ekranach 240×320 px i 320×240 px lub większych. Lista telefonów dostępna jest na stronie internetowej. Do pobrania są dwa rodzaje aplikacji: poniżej 1 MB i powyżej 1 MB. Pobranie, instalacja i uruchomienie aplikacji na telefonie są intuicyjne i nie wymagają zaawansowanej wiedzy technologicznej. Koszt pojedynczej aplikacji: 7 złotych.
Trasy bazują na aplikacji GreenPhoneGuide.com.
Więcej o aplikacji: http://bezdroza.pl/tatry.html.
 

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.