Niemiecki Multipakiet

Niemiecki Multipakiet
NIEMIECKI MULTIPAKIET
(2 x Książka + 6 x CD Audio + MP3 z programem multimedialnym ze słownikiem)
Kompletny kurs dla początkujących

 

 
 
Niemiecki MultiPakiet to:
kompletny kurs języka niemieckiego dla początkujących,
– nauka słownictwa, pisowni, rozumienia ze słuchu i gramatyki,
ponad 7 godzin wysokiej jakości nagrań – tylko profesjonalni lektorzy,
2500 słów i zwrotów – niezbędnych na co dzień, aby swobodnie mówić i rozumieć,
gramatyka w pigułce – słuchaj i ucz się!
– w książkach pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami,
program multimedialny – nauka słówek, interaktywne ćwiczenia, samodzielny trening wymowy,
– różnorodne ćwiczenia z kluczem odpowiedzi,
słownik komputerowy – ponad 14 000 haseł.

Niemiecki MultiPakiet to unikalny kurs do samodzielnej i kompleksowej nauki języka niemieckiego, od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1 – B1).
Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa, poprawić wymowę i nauczyć się prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami.

2500 słów i zwrotów – aby swobodnie mówić i rozumieć
Z MultiPakietem opanujesz podstawowy zasób słownictwa. 2500 wyrażeń wystarczy, aby swobodnie porozumiewać się na co dzień. Książki (łącznie 256 stron) zawierają zestawy słówek i niezbędnych zwrotów, ciekawe dialogi, praktyczne przykłady zastosowania wyrażeń w kontekście, ćwiczenia sprawdzające i utrwalające, dodatkowe słownictwo, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami, ciekawostki i testy.

Ponad 7 godzin wysokiej jakości nagrań – skuteczna nauka rozumienia ze słuchu
Nagrania profesjonalnych lektorów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę, a także ułatwiają zapamiętanie słówek i wyrażeń. Teraz możesz uczyć się samodzielnie w dowolnym miejscu i czasie.

Program multimedialny + słownik 14 000 haseł
Program uczy nowych słówek i utrwala zdobytą wiedzę. Zawiera interaktywne ćwiczenia, gry, testy, doskonali umiejętność pisania, rozumienia ze słuchu oraz umożliwia samodzielny i skuteczny trening prawidłowej niemieckiej wymowy. Nowością w programie jest ćwiczenie na obrazkach – przyjemna i skuteczna forma nauki. Dodatkowo słownik (14 000 haseł) pozwala sprawdzić znaczenie słów w dowolnym momencie.

Gramatyka w pigułce – słuchaj i ucz się!

MultiPakiet oferuje unikatową płytę z podstawami niemieckiej gramatyki do słuchania. Znajdziesz na niej: przystępne objaśnienie reguł, omówienie najważniejszych zagadnień, m.in. budowa zdania prostego, pytania, przeczenia, rodzajniki, zaimki, deklinacja rzeczownika, czasy przeszłe, liczne przykłady i ćwiczenia. Dodatkowo podręcznik Niemiecki Gramatyka i Niemiecki W podróży umieszczono na płytach w formacie PDF.

Niemiecki W podróży
Audio Kurs składający się z 12 lekcji prezentujących różnorodne teksty, scenki i dialogi pozwala przyswoić słownictwo związane m.in. z planowaniem wakacji, rezerwacją noclegów, podróżowaniem samolotem, pociągiem i samochodem.
Z MultiPakietem:
– nauczysz się aż 2500 wyrażeń,
– będziesz rozumiał Niemców,
– opanujesz prawidłową wymowę,
– zrozumiesz gramatykę,
– będziesz pisał bez błędów.

W skład MultiPakietu wchodzą tytuły: Niemiecki Kurs podstawowy; Niezbędne zwroty i wyrażenia; W podróży i Gramatyka (nagrania + podręcznik PDF).
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.