Profesor Henry FCE & CAE Course

Profesor Henry FCE & CAE Course
Profesor Henry FCE & CAE Course, to najnowszy kurs opracowany przez wydawnictwo Edgard. Profesor jest nowoczesnym programem, który gruntownie przygotowuje do renomowanych egzaminów Cambridge oraz obiektywnie sprawdza poziom opanowania języka angielskiego.
 
 
 
Cechą wyróżniającą kursu są symulacje prawdziwych egzaminów FCE i CAE, które dokładnie zapoznają z budową, rodzajami zadań, tematami i, co najważniejsze, pozwalają udzielić odpowiedzi pod presją upływających minut, dokładnie tylu, co na egzaminach.
 
Obok symulacji egzaminów, znajdziemy w Profesorze także: zestawy ćwiczeń identyczne z tymi na egzaminach, filmy z poradami egzaminatorów, kilkaset różnorodnych nagrań w wykonaniu aż 10 native speakerów (w samej części Listening – 3 godziny!) czy 1600 udźwiękowionych słów i zwrotów wymaganych na egzaminach. Profesor pozwala też na nagrywanie własnych odpowiedzi przez mikrofon i wyćwiczenie właściwego akcentu.
 
Oryginalny materiał, tak jak na prawdziwych egzaminach, podzielono na części – Papers: Reading, Writing, Use of English, Listening i Speaking. Henry nie tylko zadaje pytania, ale też sprawdza odpowiedzi i ich udziela (także udźwiękowionych), np.
  • Writing – przedstawia kilkanaście wzorcowych wypracowań: list formalny i nieformalny, raport, recenzja, artykuł, ulotka itd. – wszystkie typy wymagane na FCE i CAE!
  • Use of English – prezentuje kilkaset ćwiczeń identycznych z tymi, które pojawiają się w trakcie egzaminu oraz dodatkowe uczące m.in. idiomów, czasowników frazowych, umiejętności poprawiania błędów,
  • Speaking – doskonali umiejętność wyrażania opinii, zgadzania się, negowania itp.

Dystrybucję Profesor Henry FCE & CAE Course oraz innych programów wydawnictwa Edgard prowadzą: Azymut, Polanglo, Bookland.

 
Wydawnictwo Edgard to wiodący producent oprogramowania edukacyjnego oraz audiobooków do nauki języków obcych. Celem firmy jest dostarczanie nowoczesnych, profesjonalnych i sprawdzonych rozwiązań wspomagających proces uczenia.
 
Do najbardziej znanych serii wydawniczych należą: Profesor Henry, Audio Kurs, Mówisz i rozumiesz. Edgard prowadzi również specjalistyczne serwisy internetowe poświęcone edukacji i nauce języków obcych: www.profesor.pl i www.slowka.pl.
 
Cena 79,90. Więcej informacji www.jezykiobce.pl
 
Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.