Langenscheidt Polska zaprasza do Kielc

Langenscheidt Polska zaprasza do Kielc
Langenscheidt Polska zaprasza do Kielc

Wydawnictwo Langenscheidt Polska zaprasza do odwiedzenia swego stoiska podczas XV Targów Książki EDUKACJA w Kielcach. Targi trwają od 17 do 19 marca 2010r.

Podczas Targów Książki EDUKACJA na stoisku Langenscheidt nie zabraknie nowości. Szczególnie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z podręcznikiem do nauki języka niemieckiego Logisch! Specjalnie dla nauczycieli germanistów przygotowaliśmy także warsztaty metodyczne, które odbędą się w czwartek, 18 marca.

Nauczycieli szkół podstawowych zapraszamy do udziału w warsztacie zatytułowanym Zabawy z gramatyką w szkole podstawowej, który rozpocznie się o godz. 13.00. Germanistom pracującym w gimnazjach dedykujemy seminarium poświęcone nowemu podręcznikowi Langenscheidt. Warsztat Logisch! Nowy podręcznik dla gimnazjum. Systematyczny i skuteczny odbędzie się o 14.00. Germanistów, którzy uczą w szkołach średnich, a szczególnie w liceach, zachęcamy do udziału w warsztacie Ile gramatyki na maturze? Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.00.

Wszystkie seminaria odbędą się w sali CK 4 ośrodka TARGI KIELCE, przy ul. Zakładowej 4. Warsztaty poprowadzi Magdalena Wrzesień, konsultant metodyczny Langenscheidt Polska. Uczestnicy wszystkich spotkań otrzymają upominek książkowy oraz zaświadczenie o udziale w warsztatach.
 

Kategorie: Targi krajowe

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.