Prawie 100 tytułów na Virtualo.pl

Prawie 100 tytułów na Virtualo.pl
Sukces Wydawnictw Akademickich i Profesjonalnych na Virtualo.pl

Prawie 100 tytułów książek wydanych nakładem Wydawnictw Akademickich i Profesjonalnych w formacie pdf  znalazło się już w ofercie portalu www.virtualo.pl.

Niektóre działy zostały opanowane wyłącznie przez WAiP, do nich np. należy „Edukacja medialna” w dziale książek „Akademickich”. Natomiast istnieją publikacje pozostające w sprzedaży tylko w wersji elektronicznej dostępnej w Internecie, należy do nich np. książka „Dwie wsie – jedna rzeka – trzy narody. Mostowice” prof. Janiny Fatygi.
Na specjalne życzenie naszych czytelników ostatnio zostały dodane „Anielice czy diablice” Katarzyny Stadnik i Anny Wójtewicz, „Matki Polki lęki, jęki i Potwory”, „Dziecko przed sądem. Wymiar sprawiedliwości wobec przestępczości młodszych nieletnich” Witolda Klausa i „Czekając na wokandę. Warunkowe przedterminowe zwolnienie młodocianych” Pauliny Wiktorkiej.

Należy podkreślić, że Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne od grudnia 2008 roku współpracują z tą nowoczesną księgarnią internetową, która oferuje bezpieczny i szeroki dostęp do książek w formie cyfrowej. Ich zakup i dostawa następuje tylko za pośrednictwem sieci Internet. Sprzedawane książki elektroniczne nie posiadają tradycyjnych nośników (papier, CD, DVD, itp.), są więc ekologiczne.
 

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.