Arno Bohlmeijer "Do nowego anioła"

Arno Bohlmeijer "Do nowego anioła"
Arno Bohlmeijer
Do nowego anioła

 

Książka Do nowego anioła to oparta na faktach opowieść mężczyzny o miłości i radzeniu sobie z utratą najbliższej osoby. Bohlmeijer dzieli się z czytelnikami wydarzeniami, które na zawsze zmieniły życie jego rodziny, dzieli się miłosnym dialogiem z pogrążoną w śpiączce ukochaną żoną. Szpitalna narracja jest szczera aż do bólu, Arno nie ukrywa zmęczenia czy irytacji, nie szczędzi opisów fizycznych dolegliwości. Przecież przed żoną i tak niczego nie ukryje…

Ta piękna, pełna życiowej mądrości, autentyczna i głęboka refleksja nad śmiercią i przemijaniem opowiedziana przez mężczyznę, wzrusza i daje ukojenie.

ARNO BOHLMEIJER – pisze zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Ma w swoim dorobku 16 książek. Jego twórczość została zauważona i uhonorowana prestiżową nagrodą Charlotte Köhler Prize. Autor otrzymał nominację do Golden Owl. Został również nagrodzony przez Pulishers Weekly za subtelne piękno i afirmację życia w swojej twórczości. Publikuje w Europie i w Ameryce. Mieszkał w Londynie, Francji, Walii. Obecnie mieszka i pisze w Holandii.

 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.