Opowieść o podróży w głąb siebie z bieszczadzkimi pejzażami w tle

Opowieść o podróży w głąb siebie z bieszczadzkimi pejzażami w tle
Opowieść o podróży w głąb siebie z bieszczadzkimi pejzażami w tle

12 sierpnia nakładem Zysk i S-ka Wydawnictwa ukaże się powieść Barbary Kowalskiej Ludzie to wilcy. To historia kobiety, która podróżując w Bieszczady całkowicie odmienia swoje życie.

Czego może chcieć od życia młoda dziewczyna, kiedy jej związek zdaje się idealny, a kariera zawodowa rozwija się pomyślnie?
Kalina Stalska była szczęśliwa do czasu, gdy nieoczekiwanie poznała prawdziwe oblicze mężczyzny, z którym żyła, i dowiedziała się o sprawach, które zmusiły ją do podjęcia stanowczych kroków. Wszechogarniające uczucie goryczy i niespełnienia sprawiło, że Kalina chętnie przyjęła zlecenie wykonania serii zdjęć w Bieszczadach.
Wyjazd w założeniu miał być ucieczką od problemów, a stał się szansą na odbycie zaskakującej podróży w głąb siebie. Wśród górskich pejzaży Stalska odkryła swoją siłę i przekonała się – nieraz w brutalny sposób – jak często mylące jest pierwsze wrażenie. Ludzie to wilcy – to ich czyny pokazują, czy w człowieku kryje się bestia czy wilk w swojej pięknej, nieujarzmionej naturze – pełen godności i wrażliwości, prawdziwy przyjaciel na całe życie.
Podróż po bezdrożach polsko-ukraińskiego pogranicza, fascynujące piękno przyrody i zaskakujące spotkania radykalnie odmieniły dotychczasowe życie Kaliny i zmusiły ją do całkowitego przewartościowania poglądów.

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.