Kolejna pozycja Erica Jerome Dickey´a z serii "Demony"

Kolejna pozycja Erica Jerome Dickey´a z serii "Demony"
Przyjaciele i kochankowie
Eric Jerome Dickey

 

Tyrel to dyrektor w firmie komputerowej. Kariera układa się mu znacznie lepiej niż życie osobiste. Jego najserdeczniejszy przyjaciel Leonard jest ambitnym komikiem z widokami na wielką sławę. On także pozostaje niefortunnym samotnikiem. Kiedy obaj poznają swoje ukochane, stewardesę i pielęgniarkę, wydaje się, że los odmienił się na lepsze. W czwórkę urządzają radosne wypady na plażę, do klubów i restauracji. Leonard zakłada ze swoją dziewczyną szczęśliwą rodzinę. Związek Tyrela niszczy nieporozumienie, kochankowie wyprowadzają się do innych miast. Czy odnajdą w życiu to, czego pragną i co najbardziej cenne?

„Książka seksowna i wyrafi nowana”.

Publishers’ Weekly

„Dickey stworzył świetną książkę, portretując związki międzyludzkie nie tylko z przenikliwością, ale również w dowcipny i wzruszający sposób”.

Booklist

O autorze
Okrzyknięty jednym z najbardziej wrażliwych i zabawnych twórców afroamerykańskiej prozy Eric Jerome Dickey jest według „New York Timesa” najlepiej sprzedającym się autorem. Jego wszystkie powieści dzięki zachwyconym fanom trafiają na pierwsze miejsca listy bestsellerów Blackboardu. Dickey jest autorem m.in. Innej kobiety, Genevieve, Wyścigu z przeznaczeniem.

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.