"Porozmawiajmy o seksie" – książka amerykańskiej gwiazdy telewizyjnej już w Polsce

"Porozmawiajmy o seksie" – książka amerykańskiej gwiazdy telewizyjnej już w Polsce
Porozmawiajmy o seksie – książka amerykańskiej gwiazdy telewizyjnej już w Polsce
 
 
 
W dystrybucji znajduje się książka wydana nakładem Domu Wydawniczego Księży Młyn pt. „Porozmawiajmy o seksie. Sue Johanson odpowiada na pytania czytelników”.
 
Sue Johanson (ur. 1946) to autorka jednego z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie Talk Sex with Sue Johanson, w Polsce znanego z kanału Zone Club pod nazwą Porozmawiajmy o seksie .

Johanson odpowiada w nim na zaskakujące pytania, które nurtują telewidzów, uznając, że jedynym wyznacznikiem normy w łóżku jest wyrażenie zgody przez obojga partnerów. Pieszczotliwie określana przez swoich wielbicieli „Babcią” omawia różne aspekty seksualności bez fałszywej pruderii, wprost i z humorem. Radzi, jak uczynić swoje życie seksualne ciekawszym, pomaga rozwiązać problemy zdrowotne związane z płciowością, nie unika także tematów tabu i spraw, o których inni boją się lub nie potrafią mówić.
Książka napisana w formie alfabetycznego leksykonu to coś więcej niż tylko poradnik. To także doskonała rozrywka, ale również lekcja, jak z dystansem i lekkim przymrużeniem oka przyglądać się kłopotom w sferze życia, która jest udziałem każdego z nas. To szkoła rozmowy o rzeczach naprawdę trudnych bez zawstydzenia i owijania w bawełnę.

W książce zamieszczony został także, przeprowadzony specjalnie dla polskich czytelników, wywiad z Autorką.

Książka będzie promowana poprzez reklamę w telewizji Zone Club, Radiu RMF MAXX i na portalu INTERIA.PL.
 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.