Diagnozowanie chorób z twarzy. Diagnozować chorobę na podstawie określonych zmian

Przegląd

Diagnozowanie chorób z twarzy

Diagnozowanie chorob-3w-poprawka.cdr

Diagnozować chorobę na podstawie określonych zmian

Zmarszczki, plamy, obrzęki, cienie, wgłębienia i wypukłości na twarzy mają związek z nieprawidłowym funkcjonowaniem organów wewnętrznych. Często sygnalizują one nadejście choroby. Można zapobiec jej rozwojowi pod warunkiem, że w porę dostrzeże się jej pierwsze oznaki. W jaki sposób można unikać wielu schorzeń, podpowiada Vistara H. Haiduk, w książce pt. Diagnozowanie chorób z twarzy.

Z publikacji, dowiesz się, w jaki sposób uniknąć wielu schorzeń, a także tego, jak wzmocnić siłę psychiki, by zachować harmonię duszy. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ źródłem dolegliwości fizycznych mogą być problemy psychiczne.

Dzięki lekturze tej książki nauczysz się diagnozować chorobę na podstawie określonych zmian na twarzy, interpretować sygnały ciała, rozpoznawać psychiczne przyczyny fizycznych dolegliwości i aktywnie wspomagać funkcjonowanie narządów, stosując leczenie metodami naturalnymi.

Dowiesz się także, jak odzyskać wewnętrzną harmonię. Okryjesz substancje lecznicze, które w naturalny sposób wzmocnią ciało. Poznasz pozytywne sformułowania, które pomogą zmienić nastawienie do życia, a dzięki temu zapobiec chorobom oraz zachować dobre samopoczucie.

Książka dostępna jest w cenie 29,99 zł na stronie internetowej Wydawnictwa RM www.rm.com.pl oraz w księgarniach.

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: RM

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.