Mapki Pascala dla turystów podróżujących z Centralwings i TUI

Mapki Pascala dla turystów podróżujących z Centralwings i TUI
MAPKI PASCALA DLA TURYSTÓW PODRÓŻUJĄCYCH Z CENTRALWINGS I TUI
Na zamówienie MasterCard, Pascal przygotował 390 tysięcy map popularnych wśród Polaków kierunków wakacyjnych. Darmowe mapy są dystrybuowane wśród turystów wybierających się na wakacje z liniami lotniczymi Centralwings i biurem podróży TUI. Wśród dziewięciu tytułów map  znalazły się riwiera turecka, Majorka czy wyspy greckie.

 
 
Składane mapy w wygodnym kieszonkowym formacie zawierają podstawowe informacje dotyczące dojazdu, atrakcji turystycznych, polecanych miejsc na nocleg, dobry posiłek czy wieczorną rozrywkę. Twarde okładki zwiększają trwałość mapy. Nie zabrakło także porad, jak dbać o bezpieczeństwo korzystania z kart płatniczych.

Jest to kolejny projekt realizowany dla MasterCard. Wcześniej charakterystyczne logo pojawiło się na dwóch seriach przewodników Pascala dostępnych na rynku otwartym (seria przewodników ilustrowanych  „Podróżuj z MasterCard”, ciesząca się dużym powodzeniem wśród czytelników i odnowiona w 2008 roku seria przewodników kieszonkowych) oraz w nowym tytule „Europa z dzieckiem” – przewodniku adresowanym do rodziców planujących atrakcyjne wakacje dla siebie i swoich dzieci.

Mapki dystrybuowane są w biurach podróży TUI a także w samolotach linii Centralwings  wśród tych klientów, którzy udają się w podróż do jednego z dziewięciu przygotowanych kierunków.

W serii map dostępne są następujące tytuły: Riwiera Turecka, Majorka, Londyn, Rzym, Wyspy Greckie, Rodos, Kos, Kreta i Korfu. 

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.