Pascal przygotował dla Oriflame przewodnik po Szwecji

Pascal przygotował dla Oriflame przewodnik po Szwecji
PASCAL PRZYGOTOWAŁ DLA ORIFLAME PRZEWODNIK PO SZWECJI

 

 
 
Przewodniki Pascala przygotowane na zamówienie Oriflame trafią do konsultantów wraz z katalogiem Oriflame w całym kraju. Na 160 stronach przewodnika pokazano zarówno piękno przyrody jak i wspaniałą kulturę  oraz atrakcje jakie czekają odwiedzających Szwecję. Korzystając z przewodnika po kraju, z którego wywodzi się Oriflame – międzynarodowa firma kosmetyczna optymalnie zaplanujemy każdy dzień naszego pobytu.

Ilustrowany przewodnik Pascala przygotowany dla Oriflame pozwala odkryć piękno Szwecji i poznać wartości jakie od wieków przyświecają zamieszkującym kraj ludziom. Naturalność, prostota stylu czy szacunek dla ludzi i przyrody to także wyznaczniki działania Oriflame. Przewodnik służy jako źródło inspiracji do podróży i doskonale sprawdzi się podczas wyjazdów. Zawarte w nim informacje dotyczące Sztokholmu i jego okolic, Göteborga czy Jukkasjärvi słynącego z lodowego hotelu obudzą w każdym chęć wyprawy na północ Europy.

Przewodnik zawiera informacje praktyczne, wśród których znajdziemy sekcje poświęcone dojazdowi i poruszaniu się po kraju, dane teleadresowe polskich placówek dyplomatycznych i ważne telefony alarmowe i adresy miejsc noclegowych i restauracji. Specjalnie przygotowane trasy turystyczne pozwolą w łatwy sposób wykorzystać czas na zwiedzanie, zakupy czy rozrywkę.

Projekt zrealizowany dla Oriflame to kolejne działanie Pascala w obszarze przewodników dedykowanych dla firm. Upominki, które wykraczają poza powtarzane przez lata schematy cieszą się coraz większym zainteresowaniem działów marketingu firm z wielu sektorów. Pascal, czołowy dostawca treści turystycznych w Polsce, od lat z powodzeniem realizuje projekty dla największych światowych marek.

 

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.