Andrzej A. Mroczek "Książka o fotografowaniu dzieci"

Andrzej A. Mroczek "Książka o fotografowaniu dzieci"
Andrzej A. Mroczek
Książka o fotografowaniu dzieci
data premiery: 15.05.2008
 

Jak uchwycić w kadrze małego łobuziaka? Czy wszystkie niemowlęta muszą wyglądać tak samo? Dlaczego na sanki lepiej nie brać aparatu cyfrowego? Czy w kościele można zrobić dobre zdjęcie? Czy warto fotografować bliźniaki? Dlaczego powinniśmy klękać przed swoimi dziećmi?

To tylko niektóre pytania, na które odpowiada guru polskiej fotografii Andrzej A. Mroczek w swojej najnowszej książce. Ta pełna pasji opowieść o przygodzie z fotografowaniem dzieci zadowoli zarówno tych, którzy poszukują precyzyjnych technicznych wskazówek dotyczących przesłon, migawek i filtrów, jak i tych, którzy chcieliby się dowiedzieć czegoś więcej na temat sztuki kompozycji. Wiedza i erudycja autora splatają się z osobistymi doświadczeniami, tworząc unikatowy przewodnik, który nie tylko dla rodziców będzie wspaniałym wprowadzeniem w świat fotografii.

Przeszło 200 zdjęć opatrzonych komentarzami i precyzyjnymi wskazówkami nie tylko układa się w znakomity podręcznik dla właścicieli aparatów fotograficznych, ale też tworzy intymny i pełen ciepła wyjątkowy album jednego z największych polskich fotografików. Tylko dzięki tej książce odkryjesz możliwości drzemiące w twoim aparacie i uwiecznisz najpiękniejsze chwile z życia swojego dziecka.

Książka do nabycia w dobrych księgarniach i na www.znak.com.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.