„POMYSŁ NA DOBRE ŻYCIE” – Studio Emka poleca

Przegląd

Mallika Chopra

POMYSŁ NA DOBRE ŻYCIE

Usilnie wierzę, że jest dla nas nadzieja, abyśmy mogli wieść bardziej znaczące, inspirujące i radośniejsze życie”.

Pomysł na dobre życie to kronikarski zapis poszukiwań, jakie podjęła Mallika Chopra, aby odnaleźć więcej sensu, radości i równowagi w życiu. Autorka ma nadzieję, że opowiadając własną historię, będzie mogła zainspirować innych swoimi sukcesami (ale też niepowodzeniami) i podzielić się wiedzą, którą zgromadziła dzięki przyjaciołom, ekspertom i członkom rodziny – takimi jak jej ojciec Deepak Chopra, a także Eckhart Tolle, Marianne Williamson, Arianna Huffington, Andrew Weil czy Dan Siegel.

Fragment ze Wstępu

Mam nadzieję, że czytając tę książkę, odczujesz przypływ motywacji w związku ze zmianami, których dokonałam, zainspirują cię historie innych i zaciekawią fascynujące odkrycia naukowe, a wnioski, które wyciągniesz w trakcie tego procesu, staną się źródłem zachęty i wsparcia.

Moją najgłębszą intencją jest jednak to, aby ta książka stała się iskrą, która wywoła globalną dyskusję na temat roli intencji w życiu – taką, która daje nadzieję rozczarowanym, zachęca do odkrywania swoich pasji i wszystkim nam umożliwia wzajemne wspieranie się w naszej misji odnalezienia równowagi, sensu, bliskości i radości w życiu.

240 str.; oprawa twarda; format: 147×210 mm; ISBN: 978-83-65068-21-7; cena: 44,90 zł

https://studioemka.com.pl/psychologia-motywacja/561-pomysl-na-dobre-zycie.html
Wydawnictwo Studio Emka

www.studioemka.com.pl

www.facebook.com/studioemka

wydawnictwo@studioemka.com.pl
tel.: 22 616-00-67, 628-08-38

 

 

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Studio Emka