Arabski i 19 innych języków na 53. MTK

Arabski i 19 innych języków na 53. MTK
Arabski i 19 innych języków na 53. MTK
 
Wydawnictwo Edgard poszerzyło swoją ofertę o kolejny tytuł do nauki języków obcych – tym razem jest to Arabski Kurs podstawowy. Dzięki temu w skład rozwijanej od 2005 roku serii Audio Kurs wchodzą już pomoce do nauki aż 20 języków.

W trakcie 53. MTK wydawnictwo Edgard zaprasza wszystkich na stoisko A018. Będzie można zapoznać się z najnowszymi tytułami i pełną ofertą książek, kursów audio i programów multimedialnych, a także dokonać zakupu w promocyjnych cenach.

Arabski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw języka. Polecany jest szczególnie osobom zafascynowanym Bliskim Wschodem, jego religią, kulturą, tradycją i panującymi w krajach arabskich obyczajami.
Oprócz nauki języka kurs zapoznaje z niezbędnikiem kulturowym – dowiadujemy się m.in. jakie rozrywki są popularne wśród mężczyzn, a jakie wśród kobiet, jak wyglądają typowe stroje, potrawy, co to jest ramadan, hidżab, szisza czy suq, a także jak podróżować po krajach arabskich.

 
Zestaw (książka + 2 płyty CD) obejmuje 12 lekcji i uczy blisko 1500 słów i zwrotów przydatnych w codziennej komunikacji. Na dwóch płytach CD zamieszczono pomocne w nauce wymowy nagrania w wykonaniu profesjonalnych lektorów – rodowitych Arabów i Polaka – łącznie około 130 minut.
 
W książce (144 strony) znajduje się pełny zapis wszystkich nagrań alfabetem arabskim i łacińskim. Dodatkowo w celu utrwalenia słownictwa umieszczono zestawy ćwiczeń wraz z kluczem odpowiedzi. Podręcznik zawiera także podstawy gramatyki, wiadomości o języku oraz informacje o kulturze arabskiej i rozmaite ciekawostki.

 
Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.