"Elementarz przedszkolaka" w sprzedaży

"Elementarz przedszkolaka" w sprzedaży
Elementarz przedszkolaka
Opracowanie: Małgorzata Czyżowska
Ilustrator: Artur Janicki, Barbara Wierzchowska

 
 
Elementarz trzylatka
Elementarz czterolatka
Opracowanie: Małgorzata Czyżowska
Ilustrator: Artur Janicki
 

 

 
Drodzy Rodzice, Opiekunowie, Wychowawcy!
Chcecie, Aby Wasze maluchy jak najszybciej stały się samodzielnymi przedszkolakami? Jeśli tak, zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki z naszymi elementarzami. Atrakcyjna szata graficzna, kolorowe naklejki, ciekawe zadania do wykonania, zagadki, ciekawostki, wierszyki to wszystko sprawi, że poprzez zabawę dziecko pozna otaczający je świat. Znakomita książka dla Rodziców, ciekawy podręcznik do wczesnej edukacji dla nauczycieli wychowania przedszkolnego.
 
Elementarz stanowi nową ofertę atrakcyjnej i użytecznej pomocy dydaktycznej dla dzieci od trzeciego roku życia do rozpoczęcia nauki w szkole
 
Znakomita książka dla rodziców, która może pełnić funkcję podręcznika do pracy wychowawczej w przedszkolu, gdyż prezentowane w książce ćwiczenia nawiązują do treści programowych wychowania przedszkolnego oraz zawierają opis celów. Pomagają realizować zadania dostosowane do potrzeb i możliwości rozwojowych dziecka (…). To przewodnik, który bezpiecznie oprowadzi przedszkolaki (…) po obszarach m.in. edukacji społeczno – moralnej, kulturowej, zdrowotnej, przyrodniczej, komunikacyjnej, technicznej. Rozwija myślenie i mowę, (…) przygotowuje do nauki pisania, czytania i liczenia.
Elementarz przedszkolaka pozwala dzieciom poznawać świat w działaniu, manipulowaniu, przez zabawę i pytania. Dzięki temu elementarz może być dla rodziców doskonałym pomocnikiem w procesie wspierania rozwoju i wczesnej edukacji dzieci.
z recenzji Katarzyny Owsiany psychologa dzieci i młodzieży
 
Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.