Premiera książki "Cała ta jazda…"

Premiera książki "Cała ta jazda…"
Barry Jonsberg
Cała ta jazda z Kiffo i Pitbullem
Tłum. Maria Jaszczurowska
data wydania: 03.01.2008

Zwariowany kryminał z narkotykami w tle już wkrótce w księgarniach!

Cała ta jazda z Kiffo i Pitbullem to książka opowiadająca o perypetiach pary przyjaciół: Calmy Harrisson i Jarema Kiffinga, czyli Kiffo. Calma to przykładna uczennica i dobrze zapowiadająca się pisarka, Kiffo zaś – sprawiający problemy klasowy klaun – stanowi jej całkowite zaprzeczenie. Przez skandaliczne zachowanie Kiffo ze szkoły odeszło już kilka nauczycielek angielskiego. Kiedy pojawia się następna, pani Payne, ją również chłopak chce zmusić do rezygnacji z pracy. Tym razem nie jest to jednak takie proste. Okazuje się, że pani Payne, która szybko zyskuje wiele mówiący przydomek Pittbull, nie poddaje się wypróbowanym trickom nieznośnego ucznia.

Kiffo podejrzewa, że złowrogi Pitbull ma jakiś sekret, i namawia Calmę, by razem spróbowali odkryć tajemnicę nauczycielki. Nastolatki śledzą nauczycielkę i coraz mocniej zaczynają podejrzewać ją o handel narkotykami. Tragiczne wydarzenia, które są wynikiem śledztwa, każą Calmie zrewidować swoje podejrzenia…

Cała ta jazda… to niezwykle zabawna, a jednocześnie poruszająca ważne tematy powieść kryminalno-egzystencjalna dla nastolatków.

Już wkrótce w księgarniach i na www.znak.com.pl.

 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.