Książka kulinarna Agnieszki Maciąg

Książka kulinarna Agnieszki Maciąg
Ponoć w Brazylii kobiety śmieją się podczas przyrządzania posiłków, by w jedzeniu była radość. O tym, jak gotować, jeść, smakować i czerpać radość z życia jest ta książka.

SMAK ŻYCIA
książka kulinarna Agnieszki Maciąg
już 21 września trafi na półki księgarń

 

 
 
W potrawach które opisuje Agnieszka czuć emocje, przygodę, różnorodność smaków i zapachów. Obok japońskiej zupy Misu czy pstrąga z Veracruz pokazuje, że nawet domowy rosół czy najzwyklejszy krupnik potrafią rozbudzić nasze zmysły.

Podstawą kuchni Agnieszki jest naturalność, zdrowie i ciekawość świata. Jej przepisy nie są skomplikowane, a wszystkie składniki bez problemu można znaleźć w naszych sklepach.

Jako modelka Agnieszka nie zaleca drakońskich diet. Zwyczajnie – jak kobieta – pokazuje, że oprócz przyjaźni, miłości czy biznesu, także uroda może zacząć się w kuchni.

Zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Maciąg oraz Robertem Wolańskim (autorem zdjęć) z okazji premiery książki, które odbędzie się 21 września (piątek) o g.17:00 w EMPIK CAFE, na ul. Nowy Świat 15/17 w Warszawie.


AGNIESZKA MACIĄG
– Karierę rozpoczęła jako modelka – występowała na największych światowych pokazach mody prezentując kreacje znanych projektantów, takich jak: Karl Lagerfeld, Nino Cerutti, Laura Biagotti, Escada. W 1996 roku nagrała dobrze sprzedającą się wówczas solową płytę „Marakesz 5:30”. Pracowała także w telewizji, prowadziła m.in. samodzielny program „Siedem pokus” w RTL7. W ubiegłym roku wydała bardzo kobiecy tomik poezji pt. „Zielone pantofle”. Świetnie gotuje, co potwierdzają jej znajomi oraz ukochany syn. Jej pasją są także podróże. Postanowiła napisać książkę, w której pokazuje, że „uroda zaczyna się w kuchni”.

WYDAWNICTWO OTWARTE
(www.otwarte.eu) powstało w 2006 roku. Jego właścicielem jest SIW Znak. Z założenia „Otwarte” ma być oficyną, która z jednej strony dedykowana jest debiutantom (poszukiwanie nowych autorów polskiej prozy popularnej jest najważniejszym ze składników misji wydawnictwa), a z drugiej wszelkim rynkowym eksperymentom i innowacjom. Wydawnictwo jest Otwarte na wszystko, co nowe, ciekawe i oryginalne. Wizytówką Wydawnictwa Otwartego mogą być książki Marty Kuszewskiej „Niewyspani”, (powieściowy debiut, który wywołał ostra polemikę Dariusza Nowackiego i Jerzego Pilcha) oraz Martyny Wojciechowskiej „Przesunąć horyzont” – bestsellerowa opowieść o zdobywaniu Mount Everestu i pokonywaniu ludzkich słabości. Ostatnie publikacje: Mariusz Świerczek „Bestia” (wg Rzeczpospolitej najlepsza książka jak do tej pory w 2007 r.), „Śmierć w klasztorze” Adrianna Ewa Stawska oraz seria książek kobiecych: „Trzy połówki jabłka” Antoniny Kozłowskiej, „Dziecioodporna” Emily Giffin oraz już bestsellerowe „Coś pożyczonego” Emily Giffin.
 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.