Wydawnictwo Langenscheidt – dla młodszych i starszych czytelników

Wydawnictwo Langenscheidt – dla młodszych i starszych czytelników
Oto wspaniałe i mądre prezenty na Dzień Dziecka!
Wydawnictwo Langenscheidt – dla młodszych i starszych czytelników!
Pies Nicholas wprowadzi naszych milusińskich w świat języka angielskiego, a multimedialny pakiet gier językowych RachCiach wygra z najbardziej pasjonującą grą komputerową!


„Angielski z Nicholasem. Zaginiona kotka”
– nowość wydawnictwa Berlitz –  to doskonały początek przygody z językiem angielskim!

Zaginiona kotka
to połączenie bajecznie ilustrowanych, ciekawych opowiadań o przygodach sympatycznego psa z porcją podstawowych angielskich słówek i zwrotów. Maluchy z pewnością pokochają Nicholasa, a poznając jego świat, błyskawicznie opanują również podstawy języka angielskiego!

Oprócz wzruszającej historii, napisanej zarówno w języku angielskim, jak i polskim, książka zawiera mnóstwo dużych, pięknych ilustracji, które pomogą dziecku w zrozumieniu tekstu, nawet jeśli nie wszystkie słowa są jasne. Aby pomóc najmłodszym przećwiczyć wymowę, do wydania dołączono płytę CD z nagraniem opowiadania, czytanego przez rodowitych użytkowników języka angielskiego. Na płycie znajduje się również osiem wdzięcznych, wpadających w ucho piosenek, które uprzyjemnią czas spędzony z Nicholasem.
Dzięki zamieszczonemu na końcu książki słowniczkowi obrazkowemu można szybko i bez problemu sprawdzić znaczenie nowych wyrazów. 

Jeśli Twoje dziecko bardziej niż książkami, interesuje się komputerem, podaruj mu

 „RachCiach. Multimedialne gry językowe – język angielski”

 Nauka stanie się dzięki nim porywająca jak zabawa, a czas spędzony przed monitorem będzie nareszcie efektywnie wykorzystany.

 RachCiach. Multimedialne gry językowe – język angielski to:

·    61 interaktywnych gier językowych ze zmieniającą się dynamicznie zawartością, dzięki którym dziecko ćwiczy umiejętności takie jak: „słuchanie i rozumienie”, „czytanie” oraz „pisanie i mówienie”
·    400 angielskich słówek na 20 animowanych planszach tematycznych
·    Otwarty scenariusz, który zachęca dziecko do odkrywania języka angielskiego, Multimedialny słownik angielsko – polski i polsko – angielski
·    Funkcja rozpoznawania mowy, menu dla rodziców i statystyka postępów.

Nowa propozycja Langenscheidta, to czytelna grafika, prosta obsługa, doskonali lektorzy, niewygórowane wymagania sprzętowe. Idealna pomoc zarówno w pracy dydaktycznej, jak i podczas samodzielnej nauki. Świetna alternatywa dla godzin spędzanych przed telewizorem, oraz pasjonująca przygoda z językiem obcym, która jest w stanie zastąpić obfitujące w przemoc tradycyjne gry komputerowe. 

 

Więcej informacji na: www.langenscheidt.pl , www.BerlitzWydawnictwo.pl

 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.