Na Korsykę z przewodnikiem Michelin

Na Korsykę z przewodnikiem Michelin
Na Korsykę z przewodnikiem Michelin

 

 
„Przewodniki Michelin cechuje atrakcyjna szata graficzna” 
 
Najsłynniejsza we Francji marka przewodników – Michelin, szczególnie starannie opisuje rejony najbliżej związane z tym krajem, lub będące jego częścią. Taki jest również przewodnik po Korsyce, który ukazał się właśnie w serii „Zielony Przewodnik”.

Michelin przekonuje nas, że Korsyka to wiele znaczeń i wiele sposobów na spędzenie wakacji. Książka liczy ponad 300 stron objętości, a na każdej z nich znajdziemy ogromną ilość informacji kulturowych, historycznych i praktycznych. W podróży na Korsykę będą towarzyszyć czytelnikom również gwiazdki Michelina – słynny system rekomendacji turystycznej.
Francuska wyspa to sposób na niebanalne, ekskluzywne wakacje i propozycja dla spragnionych beztroski i morza. Korsyka ma wiele do zaoferowania przybywającym do niej turystom. Baza hotelowa, zabytki dziedzictwa kulturowego i szeroki wybór zajęć różnego rodzaju stanowią gwarancję udanego pobytu, i to nie tylko dla zapalonych bonapartystów! Warto pamiętać, że Napoleon – najsłynniejszy Korsykanin nie bez powodu sławił swe strony rodzinne, a miliarderzy i gwiazdy filmowe to właśnie tę rajską wyspę wybierają na siedzibę swych letnich rezydencji. Bo Korsyka to krajobraz błękitu morza i nieba przecięty pasmami górskimi. To jachty, wyprawy konne, źródła termalne, owoce morza, pyszne wino, uśmiechnięci ludzie i najważniejsze… słońce, słońce i jeszcze raz słońce!
 

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.