„52 wspaniałe pomysły” – kampania promocyjna najnowszej serii Rebisu

„52 wspaniałe pomysły” – kampania promocyjna najnowszej serii Rebisu
Co można znaleźć w pociągu?
Wszystko: pracę, szczęście i najnowszą serię poradników DW REBIS zatytułowaną „52 wspaniałe pomysły”

Dom Wydawniczy REBIS po raz pierwszy zdecydował się na tak niestandardową promocję swoich książek. Od 12 marca do 25 marca w pociągach Intercity rozdawane są książeczki promocyjne zawierające fragment nowego poradnika pt. „Błyskotliwa kariera”. Lektura fragmentu szybko pozwala się zorientować, że „52 wspaniałe pomysły” to nowa jakość w segmencie poradników. Nie stronią od podejmowania trudnych tematów i analizowania nieetycznych zachowań, z którymi stykamy się przecież bardzo często. Nie okrywają zasłoną milczenia problemu niechęci wielu pracodawców do zatrudniania młodych kobiet. Jasno pokazują natomiast, jakich trików można użyć by nie zmieniając świata – zawalczyć o siebie.

Kampania najnowszej serii poradników trwa te ż na antenie 10 stacji radia Złote Przeboje w: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Bydgoszczy, Katowicach, Łodzi, Szczecinie, Trójmieście, Krakowie i Lublinie. Oprócz emisji spotów reklamowych na antenie przeprowadzane są również konkursy sms-owe dla słuchaczy. Najnowszą serię poradników można też wygrać w konkursach organizowanych największy polski portal pracy: PRACUJ.PL .

Reklamy serii pojawiły się też w 5 największych dziennikach regionalnych (Życie Warszawy, Gazeta Wrocławska, Dziennik Zachodni, Gazeta Krakowska, Głos Wielkopolski) oraz w segmencie prasy studenckiej i dla młodzieży kończącej szkoły średnie.
 

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.