Spotkania z Mariuszem Sieniewiczem

Spotkania z Mariuszem Sieniewiczem
Wydawnictwo Znak zaprasza na spotkania z Mariuszem Sieniewiczem, autorem książki Miasto szklanych słoni.

W piątek 5 marca Miejski Ośrodek Kultury Spichlerz w Olsztynie i Wydawnictwo Znak zapraszają na spotkanie z Mariuszem Sieniewiczem i promocję jego najnowszej książki. Rozmowę z autorem poprowadzi Joanna Wilengowska. Zapraszamy o godz. 18 do Spichlerza, ul. Dąbrowszczaków 3, Olsztyn.

W poniedziałek 8 marca zapraszamy o godz. 18 do Poleskiego Ośrodka Sztuki, ul. Krzemieniecka 2a w Łodzi. Spotkanie poprowadzi prof. Tomasz Bocheński. Wstęp wolny!

We wtorek, 9 marca, o godz. 19 w Nowym Wspaniałym Świecie (ul. Nowy Świat 63 w Warszawie) spotkanie z autorem poprowadzą Agnieszka Wolny-Hamkało i Igor Stokfiszewski. Wstęp wolny.

W piątek 12 marca Spółdzielnia Literacka zaprasza do Sopotu. Spotkanie autorskie odbędzie w ramach cyklu Spółdzielczych spotkań Literackich. Rozmowę na temat najnowszej książki poprowadzi Piotr Czerski. Zapraszamy o godz. 19 do siedziby Spółdzielni Literackiej, ul. Jana Kazimierza 2 w Sopocie. Wstęp wolny.

W czwartek 18 marca Galeria Rondo Sztuki w Katowicach zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w ramach cyklu Rondo Literatury: Poczytalność. Wspólnie z autorem Miasta Szklanych Słoni w spotkaniu weźmie udział Daniel Odija. Zapraszamy o godz. 18 do siedziby galerii na Rondzie im. gen. Jerzego Ziętka. Wstęp wolny

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.