"Savoir–vivre XXI wieku. Sztuka pięknego życia" baronowej Nadine de Rothschild

"Savoir–vivre XXI wieku. Sztuka pięknego życia" baronowej Nadine de Rothschild
„Savoir–vivre XXI wieku. Sztuka pięknego życia” baronowej Nadine de Rothschild

Sztuka życia jest kluczem do szczęścia i sukcesu. Baronowa Nadine de Rothschild od lat zajmuje się wielkimi przemianami zachodzącymi w społeczeństwie: rewolucja technologiczna wymaga nowego savoir-vivre’u; a obyczaje wciąż się zmieniają – wiele spraw nie jest już tematem tabu. Z humorem i autoironią, pełna radości życia, Nadine de Rothschild odsłania tajemnice sukcesu i uczy nas sztuki pięknego, szczęśliwego zycia – w harmonii z samym sobą i z innymi.

Ta zabawna i pouczająca książka, obok kanonu dobrych manier zawiera też wiele bezcennych porad, których nie znajdziemy w innych tego rodzaju pozycjach.

 
Oprócz wskazówek, które pomogą nam przeżyć pierwszą wizytę u teściowej czy zdać ważny egzamin, znajdziemy także uwagi o sztuce życia w sekretnych związkach miłosnych, o sztuce życia w społeczeństwie, o umiejętności radzenia sobie z trudnymi życiowymi sytaucjami, o sposobach porozumiewania się z partnerami własnych dzieci, czy stosownym zachowaniu się w towarzystwie osob niepełnosprawnych. Lektura obowiązkowa!
Kolejny nakład książki dziś pojawił się w księgarniach.
Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.