Mnich-morderca na tropie "Krwawego Kręgu"

Mnich-morderca na tropie "Krwawego Kręgu"
“Krwawy Krąg” to thriller, który w inteligentny i zaskakujący sposób łączy w sobie klimat i wątki znane z powieści “Tożsamość Bourne`a” i “Harry Angel”
 

Nathan Falh budzi się ze śpiączki w szpitalu w Hammerfest (Norwegia), najdalej na północ położonym mieście w Europie. Cierpi na zanik pamięci, nie ma żadnych wspomnień ze swego dotychczasowego życia. Na podstawie strzępków koszmarnego snu stopniowo odkrywa swoją makabryczną przeszłość, związaną z tajemniczą, działającą od kilku stuleci organizacją.

Zapraszamy do wysłuchania fragmentów powieści “Krwawy Krąg”: czyta Rafał Mohr. Radio BIS, od 5 do 23 marca, godz. 21.45 (codziennie, oprócz weekendów).

Książka już w księgarniach!

 
Jérôme Delafosse (ur. 1972) fotoreporter, pracuje m.in. dla Paris Match, Der Spiegel, The Sunday Times Magazine i The Independent. Realizuje również filmy dokumentalne dla telewizji. “Krwawy krąg” to jego debiut. Prawa do powieści zakupiły już wydawnictwa z 10 krajów
 
Kategorie: Literatura

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.