Nowości Rebis-u na 51. MTK

Nowości Rebis-u na 51. MTK
Dom Wydawniczy Rebis serdecznie zaprasza do odwiedzenia naszego stoiska (nr 400) podczas Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie w dniach 18-21 maja 2006 roku
 

Zaprezentowana będzie bogata oferta tytułów wydawnictwa, w tym oczywiście znajdzie się sporo nowości.

Szczególną uwagę warto zwrócić na: 

Ludzie w Vogue. Stulecie portretów
Robin Derrick, Robin Muir

Unikalny, współczesny zapis minionego wieku – równie stylowy jak zdjęcia przedstawionych w nim ludzi. Wzorzec współczesnego portretu, obiektywem najwybitniejszych fotografików, m.in.: Beatona, Snowdona, Newtona, Webera czy Testina oddaje społeczne i kulturowe przemiany dwudziestego wieku.

 
Marsz Czarnych Diabłów. Odyseja Dywizji Pancernej generała Maczka
Evan McGilvray
Doskonała monografia 1. Dywizji Pancernej generała Maczka. Autor opisuje początki tej formacji, jej uwikłanie w politykę i chwalebny szlak bojowy w okupowanej Europie, zakończony gorzkim zwycięstwem.
 
Wyjątkowe czasy
Michael Cunningham
Najnowsza powieść autora bestsellerowych GODZIN. Manhattan, trzy historie, trzy epoki.. Tłem dla pierwszej, W maszynie, jest okres rozkwitu rewolucji przemysłowej. Druga, Dziecięca krucjata, mówi o życiu nowojorczyków nękanych na początku XXI w. atakami terrorystycznymi. W trzeciej, Nietypowej piękności, Nowy Jork zostaje opanowany przez uchodźców z planety, z którą Ziemianie nawiązali kontakt.
 
Książka trafiła na listy bestsellerów „The Washington Post” i „Chicago Tribune” oraz księgarni internetowej Amazon.
 
Miasteczka
John Updike
Miasteczka, najnowsza powieść Johna Updike’a, to „Bildungsroman“ – księga o kształtowaniu się bohatera. Akcja tej dowcipnej i przesyconej namiętnościami powieści, znakomicie ujmującej przemiany obyczajowe drugiej połowy XX wieku, sięga od czasów Wielkiego Kryzysu po początki nowego stulecia.
 
Łabędzie Leonarda
Karen Essex
Historia życia Isabelli i Beatrice d’Este, pasjonująca powieść o rywalizacji, miłości, zdradzie i zawiedzionych nadziejach, która przenosi nas do renesansowej Italii. Pchnie ona czytelnika ku sztuce Leonarda da Vinci – nie po to, by szukać w niej rozwiązania zagadki, ale by zadumać się nad tajemnicami ludzkiego serca.
 
Marchia Cienia
Ted Williams

Pierwszy tom nowej  trylogii  fantasy Marchia Cienia. Dwoje młodych potomków naznaczonej klątwą rodziny staje wobec dwóch potężnych sił dążących do unicestwienia ich królestwa: wygnanych przed stuleciami mieszkańców tej krainy oraz złowieszczych władców z Południa kontynentu. Granicę wyznacza Linia Cienia, która niepokojąco zaczyna się przesuwać. Doskonała lektura dla wielbicieli cyklu PAMIĘĆ, SMUTEK i CIERŃ tego autora.
 
Człowiek, który stworzył Kod Leonarda da Vinci
Lisa Rogac

Kod Leonarda da Vinci został sprzedany w milionach egzemplarzy i przetłumaczony na ponad 40 języków . Lisa Rogac próbuje przedstawić drogę, która zaprowadziła Dana Browna na czołowe miejsca list bestsellerów. Intrygujący i wnikliwy portret człowieka, którego „Time” uznał za jedną ze stu najbardziej wpływowych osób 2005 roku.
 
Benedykt XVI. Początki pontyfikatu
John L. Allen jr

Jedyna w swoim rodzaju zakulisowa relacja z wyboru następcy Jana Pawła II, odkrywająca nieznane dotąd fakty. John Allen ocenia też osiągnięcia i spuściznę Benedykta XVI oraz przedstawia kierunek, w jakim poprowadzi on w najbliższych latach Kościół katolicki.
 
Jesteś tym co jesz. Książka kucharska.
Gillian McKeith
Kontynuacja znanego bestsellera Jesteś tym, co jesz. Tym razem dostajesz do rąk program żywienia zawierający ponad 150 przepisów i pomysłów na przysmaki, którymi może się delektować cała twoja rodzina. Słuchaj swojego organizmu i daj mu to, co najlepsze!
 
Oprócz nowości na naszym stoisku spotkać się będzie można z naszymi autorami, którzy podpisywać będą swoje książki.

I tak:

 
PIĄTEK, 19 maja

Godz. 16.00 – Marzena Broda podpisuje swoją powieść LUKA

 
SOBOTA, 20 maja

Godz. 15.00 – Renata Bożek podpisuje swoją książkę MADAME SINOBRODA

Godzina 16.30 – „Żyje się krótko, martwym jest się długo”. Dariusz Matuszak  podpisuje swoją obsceniczno-filozoficzną powieść BRZYTWA OCKHAMA

 
NIEDZIELA, 21 maja

Godz. 12.00 – Porady specjalisty, irydologa dr. Marka Bardadyna, autora książki KODY MŁODOŚCI

 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.