Langenscheidt Polska na Targach Książki w Krakowie

Langenscheidt Polska na Targach Książki w Krakowie
Langenscheidt Polska na Targach Książki w Krakowie, 27-30.10.2005
Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr B8 w czasie Targów Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 27-30.10.2005.
 
W tym roku, jubileuszowym dla wydawnictwa, zaprezentujemy zarówno ofertę Langenscheidt, jak i Berlitz. Na stoisku będzie można otrzymać informacje dotyczące bieżącej oferty i nowości rynkowych. Dodatkowo, w czwartek o godz. 12.00 w sali S1 odbędzie się spotkanie z autorkami SING a SONG podczas warsztatów dla nauczycieli języka angielskiego w przedszkolach i szkołach podstawowych. W sobotę, w Instytucie Książki w Sali „Pod lokomotywą” odbędzie się konkurs rysunkowy dla dzieci.
 
Na wszystkie sprzedawane na stoisku tytuły będzie obowiązywał rabat 15%. Przygotujemy również ofertę specjalną w bardzo atrakcyjnych cenach. Podczas targów szeroko promowana będzie akcja „Langenscheidt w SUPERcenach” i „SUPERpodręczniki w SUPERcenach” oraz materiały do Nowej Matury. Wśród prezentowanych nowości z drugiego półrocza dla młodzieży przygotowującej się do matury znajdą się m.in: „Nowa gramatyka niemiecka”, „Nowa gramatyka angielska”, „Trening maturalny” i „Zadania maturalne”.
 
Specjalną atrakcją dla odwiedzających nasze stoisko będzie koło fortuny. Przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody w postaci rabatów oraz gadżetów reklamowych.
 
Mamy nadzieję, że odwiedzicie Państwo nasze stoisko, a nowa hala przy ul. Centralnej 41A, w której po raz pierwszy w tym roku odbędą się Targi Książki, przyciągnie jeszcze więcej publiczności niż zwykle!
Kategorie: Targi krajowe

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.