Nowy thriller Erici Spindler już w księgarniach!

Nowy thriller Erici Spindler już w księgarniach!

Książki Eriki, wydane są w 25 krajach, określane są jako „przerażające” i „trzymające w napięciu”.  Jej nowa powieść „W milczeniu” opisuje zdradę, zbrodnie i zgubną lojalność.

 
                                                                           
 
 
Życie dziennikarki Avery Chauvin legło w gruzach po tym jak dowiedziała sie o samobójstwie swojego ojca. Jednak zagadkowa śmierć taty, który był szanowanym przez ludzi lekarzem, popycha Avery do powrotu w rodzinne strony, by rozwikłać zagadkę tajemniczego samobójstwa. Okazuję się, że ojciec bohaterki prawdopodobnie został zamordowany przez osobę, która być może jest seryjnym mordercą, odpowiedzialnym za koszmar z przeszłości, który teraz powraca z całą siłą w teraźniejszość.
 
Erica Spindler, planowała że będzie malarką. Jednak, gdy jeszcze jako czytelniczka rozpoczęła swoją przygodę z thrillerami, wiedziała że pisanie powieści tego gatunku jest jej powołaniem. Jej umiejętność łączenia wielu wątków i tworzenia skomplikowanych, interesujących postaci przyniosła jej popularność wśród czytelników i uznanie wśród krytyków.
 
Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.