Wizyta Matthew Parkera w Polsce

Wizyta Matthew Parkera w Polsce
Owacją na stojąco – tak zakończyła się wczoraj wieczorem prezentacja najnowszej książki MONTE CASSINO Matthew Parkera w krakowskim Klubie pod Jaszczurami. W spotkaniu z angielskim historykiem udział wzięło kilkadziesiąt osób, w tym dwóch żyjących weteranów walk spod Monte Cassino. Wieczór autorski, poprowadzony przez publicystę tygodnika „Wprost” Jerzego Marka Nowakowskiego, spotkał się z ogromnym zainteresowaniem czytelników, którzy aktywnie uczestniczyli w dyskusji, zadając pisarzowi szereg szczegółowych pytań.
 
 
Właśnie dziś, w 61. rocznicę zakończenia pamiętnej bitwy, MONTE CASSINO M. Parkera trafia do księgarń (pierwsze wydanie w nakładzie 20 tys. egzemplarzy). Wydarzeniu temu towarzyszy szeroka kampania promocyjna. Na ulicach miast m.in. Warszawy, Poznania, Krakowa, Łodzi i Szczecina pojawiły się billboardy i plakaty. Działania reklamowe wspierają akcje PR – spotkania z czytelnikami, konferencja prasowa, wywiady w czołowych polskich dziennikach, tygodnikach i stacjach radiowych oraz czat na łamach portalu Wirtualna Polska.
 
Wczoraj o godz. 21.00 Matthew Parker gościł w radiowym Klubie Trójki. Dziś 19 maja, czwartek o godz. 13.30 zapraszamy do Sali Renesansowej Pałacu Kultury i Nauki na konferencję prasową. W piątek na stoisku nr 400 Domu Wydawniczego REBIS na Międzynarodowych Targach Książki odbędzie się promocja bestsellerowej książki połączona ze spotkaniem z autorem.

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.