Złota Encyklopedia PWN. Nowa jakość na rynku multimediów

Złota Encyklopedia PWN. Nowa jakość na rynku multimediów
Na rynku ukazała się właśnie nowa encyklopedia multimedialna, która jak mówi wydawca: „podniosła o rząd wielkości poprzeczkę dla tego typu wydawnictw w Polsce”. Jest to obecnie największa multimedialna encyklopedia w Polsce
 
„Złota” razem ze słownikiem zawiera ponad dwieście tysięcy szczegółowo omówionych haseł i definicji. Pracowało nad nią kilka tysięcy autorów, konsultantów i recenzentów oraz 100-osobowy Zespół Encyklopedii Wydawnictwa Naukowego PWN. 
Materiał tekstowy „Złotej” opiera się na uzupełnionej i zaktualizowanej największej polskiej encyklopedii książkowej, sześciotomowej Nowej Encyklopedii Powszechnej PWN. 
 
Wydawnictwo multimedialne oprócz wspomnianej wyżej encyklopedii „papierowej” zawiera w sobie jeszcze suplement, pełne wydanie Słownika języka polskiego, a także bibliotekę multimediów (6500 zdjęć i rysunków, ponad 1000 tabel, zestawień i kalendariów, ponad 140 map krajów, regionów, kontynentów i oceanów, ponad 600 esejów o najważniejszych dziełach muzycznych). Na płycie DVD-ROM występuje ona w podwyższonym standardzie.
 
Jako jeden z atutów podawana jest prostota wyszukiwania informacji, pozwalająca na znalezienie haseł związanych z dowolnym słowem w tekście. Szukać można nawet pojedynczych wyrazów w kompleksowych omówieniach najbardziej ogólnych haseł.
 
Cena detaliczna: 89 zł (nośnik: 3 płyty CD-ROM lub 1 płyta DVD-ROM)  (patrz: STRUKTURA CENY KRĄŻKA )

 

 

 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.