Chaos Baroku ujarzmiony… początek…
| Żywe srebro cz 3 / Cykl barokowy Neal Stephenson Wojciech Szypuła |
Dziś do sprzedaży trafił kolejny, trzeci tom niewiarygodnej, cudownej i pomysłowej powieści “Żywe srebro” stanowiącej poczatek bestsellerowego Cyklu Barokowego.
Niewiarygodnie różnorodna, zaskakująca i cudownie pomysłowa powieść, która ożywia dla nas tamtą niezwykłą epokę i pozwala nam śledzić wiekopomne wydarzenia w towarzystwie takich sław jak Samuel Pepys, Isaac Newton, Wilhelm Orański, Benjamin Franklin i król Ludwik XIV. “Żywe srebro” Cyklu Barokowego to monumentalna powieść, w której splatają się historia, przygoda, nauka, miłość, obłęd, śmierć i alchemia.„Żywe srebro” to niezwykłe dzieło jednego z najbardziej utalentowanych, oryginalnych i najważniejszych współczesnych autorów.
A to dopiero początek…
Żywe srebro Neal Stephensona, 1 tom Cyklu Barokowego jest najwyżej ocenioną książką wśród czytelników portalu Wirtualna Polska i otrzymało ocenę 10/10.
Aby uzyskać więcej infromacji kliknij na okładkę.
Ta strona jest dostępna tylko dla zalogowanych osób. Jeżeli masz konto, to się zaloguj, a w innym przypadku zarejestruj się.
Artykuły powiązane:
Kategorie:
Literatura
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4







