Bazyliszek x Polcon już w ten weekend
Przegląd
- Typ: Festiwale
- Marka: Bazyliszek, Polcon
Już w najbliższy piątek, w Warszawie wystartuje Festiwal fantastyki i gier bez prądu organizowany przez warszawskie Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki Avangarda, w tym roku w randze Polconu . Wydarzenie zakończy się w niedzielę, 6 lipca. Organizatorzy zapraszają do Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy”, które znajduje się przy ul. Indiry Gandhi 9.
Festiwal odwiedzą liczni goście m.in.: Wołodymyr Arieniew, Ursula Vernon aka T. Kingfisher, Jo Walton, Anna Brzezińska, Mateusz Wielgosz, Joanna W. Gajzler. (lista Gości zob. tutaj)
Weźmiesz u nas udział w fantastycznych panelach i prelekcjach. Zagrasz w gry planszowe, RPGi oraz bitewniaki. Pogadasz o ulubionych filmach, serialach i książkach. Spotkasz znane osoby autorskie i ludzi, którzy tak jak ty kochają fantastykę, niezależnie czy siedzą w temacie od lat, czy dopiero chcą się dowiedzieć, o co chodzi.
W tym roku podczas Festiwalu zostaną przyznane Nagrody im. Janusza A. Zajdla.
Program Festiwalu zob. TUTAJ
wydarzenie na facebook







