Moje lata z Janem Pawłem II – Joaquín Navarro-Valls

Przegląd

 

Polskie wydanie światowego bestsellera pt. Moje lata z Janem Pawłem II. Prywatne zapiski rzecznika prasowego Watykanu 1984–2006 Joaquína Navarro-Vallsa.

W jaki sposób papież przygotowywał się do pielgrzymek, z kim ustalał treść swoich wielkich wystąpień czy spotkań z najważniejszymi osobami tego świata? Jak się modlił? Jak traktował swoich współpracowników? Czy spotykał się już wtedy z hejtem? Czy miał czas na prawdziwe wakacje? Co jadł najchętniej i czy do posiłków pił wino, a po kolacji lubił zawsze pożartować? Odpowiedzi na te i wiele innych ciekawych pytań, znajdą państwo w tej książce mnóstwo.

To nie tylko pełen zaskakujących ciekawostek, zapisywany „na żywo” swoisty reportaż z papieskiej codzienności, ale także wzruszająca opowieść o wielkiej osobowości, jaką był papież, a także o prawdziwej przyjaźni łączącej go z rzecznikiem prasowym Watykanu, który przez ponad dwie dekady z bliska oglądał świętego.

Premiera dnia 8 kwietnia br. Zapraszamy do składania zamówień na książkę.


Moje lata z Janem Pawłem II
Prywatne zapiski rzecznika prasowego Watykanu 1984–2006
Autor przywołuje wiele szczegółów z codziennego życia Jana Pawła II. Szczególnie poruszające są liczne opisy wspólnie spędzanego czasu letnich wyjazdów, ilustrowane zdjęciami wykonanymi przez samego autora, które w niniejszej publikacji po raz pierwszy ujrzały światło dzienne.

EAN: 9788383530703
Cena detaliczna: 69,00 zł
WIĘCEJ

Kategorie: Literatura, Religia
Tagi: Jedność