Jak to będzie w szkole – nowość

Przegląd

Nowa książka pt. Jak to będzie w szkole? z bestsellerowej serii Wielkie problemy małych ludzi. To wspierająca seria książek dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i ich rodziców. Historie zawarte na jej kartach pokazują jak miłością, szacunkiem, uwagą i relacjami można zdziałać cuda. Książki zostały docenione przez rodziców i nauczycieli, którzy rekomendują, że jako lektury obowiązkowe, które powinny się znaleźć w każdym domu! To nie tylko ciekawe, mądre opowieści dla dzieci, ale także bardzo potrzebne lektury dla rodziców.

Premiera tomiku pt. Jak to będzie w szkole? już 15 kwietnia br.
Zapraszamy do składania zamówień także na inne tytuły z serii, które przypominamy poniżej w mailu.

Jak to będzie w szkole?
Książka, która rozwieje obawy
Pewnie każdy przedszkolak choć raz zadał sobie albo swoim bliskim pytanie, jak to będzie w szkole. Ta książka w przystępny i niezwykle trafny sposób dotyka tematu niepewności i obaw związanych z rozpoczęciem nauki szkolnej. Opisuje typowe dziecięce wątpliwości i podsuwa wiele praktycznych porad. Wszystko po to, by pomóc przyszłemu uczniowi oswoić się z dużą zmianą, która czeka go po ukończeniu przedszkola. Dorosłym zaś daje impuls do wspierania dziecka w tym ważnym momencie życia, aby został pozytywnie zapamiętany.

EAN:9788383530246
Cena detaliczna: 24,90 zł
WIĘCEJ

Nie daj się gnębić!
Książka, która dodaje siły
Ta książka w przystępny i niezwykle trafny sposób dotyka tematu dokuczania i nękania, zwłaszcza w szkole. Opisuje typowe sytuacje z życia dzieci i podsuwa mnóstwo praktycznych porad. Wszystko po to, by pomóc dzieciom znaleźć siłę do powiedzenia STOP przemocy wśród rówieśników.

EAN:9788381445283
Cena detaliczna: 22,90 zł
WIĘCEJ

 

Strach ma wielkie oczy
Książka, która dodaje odwagi
Jak się zachować, kiedy ktoś opowiada nam o czymś strasznym? Jak nie wpadać w panikę, gdy czeka nas wizyta u lekarza? Co zrobić, by spokojnie zasnąć w ciemnym pokoju? Warto sięgnąć po tę książkę, by skutecznie rozwiązywać wielkie problemy małych ludzi!

EAN: 9788379719075
Cena detaliczna: 22,90 zł
WIĘCEJ

Uwierz w siebie
Książka, która dodaje pewności
Ta książka w przystępny i niezwykle trafny sposób dotyka tematu pewności siebie i wiary w swoje możliwości. Opisuje typowe sytuacje z życia dzieci i podsuwa wiele praktycznych porad. Wszystko po to, by pomóc dzieciom uwierzyć w siebie i poczuć własną wartość, bez porównywania się z innymi.

EAN: 9788381448130
Cena detaliczna: 24,90 zł
WIĘCEJ

Tagi: Jedność