UGOTUJ RAMEN W DOMU!

Przegląd

 

„Ramen krok po kroku”
Robin Donovan
Wydawnictwo RM

Ramen zawładnął polskim streetfoodem. I nie ma co się dziwić! Danie kuchni japońskiej (oraz kuchni chińskiej), składające się z makaronu, bulionu (wywaru, sūpu, dashi-jiru) i innych składników potrafi zdziałać cuda z naszymi kubkami smakowymi.
Wykonanie tej wypasionej “zupy” z dowolnymi dodatkami nie jest wcale takie skomplikowane i jak najbardziej KAŻDY może przyrządzić tę potrawę w swojej kuchni! Książka Robin Donovan poprowadzi Cię przez tę kulinarną podróż.

🍜 RAMEN KROK PO KROKU to blisko 100 przepisów na przepyszny ramen – od bazowych, najprostszych, po bardziej złożone i finezyjne. Ta książka kucharska po brzegi wypełniona jest smakiem! Znalazły się w niej instrukcje dla początkujących, wykaz niezbędnych składników oraz wskazówki, co zrobić, by móc w każdej chwili przyrządzić wspaniałą japońską zupę z makaronem.

👩‍🍳 Robin została wychowana przez totalnego smakosza – jej mama była autorką wielu książek kulinarnych. Nic dziwnego, że przez całe życie miała “obsesję” na punkcie jedzenia i poznawania nowych smaków. Całkowicie oddała się tej pasji i całe dnie spędza w kuchni, opracowując przepisy do swoich własnych książek (a napisała ich ponad 40!) oraz bloga www.allwaysdelicious.com

❗ PREMIERA 7 LUTEGO

🛒 ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY: https://tiny.pl/c3cqj

Kategorie: Hobby i Poradniki