Słodkości nie tylko na Tłusty Czwartek!

Przegląd

 

„Desery KETO. Słodycze bez cukru, bez glutenu”
Ewelina Podrez-Siama
Wydawnictwo RM

Czy będąc na diecie ketogenicznej, musimy unikać słodkości? Nie wolno nam zjeść kawałka tortu, muffinki albo skosztować lodów? Oto dobra wiadomość: od czasu do czasu można pozwolić sobie na małe co nieco!
Niezależnie od tego, czy ograniczamy cukier, węglowodany, unikamy glutenu albo laktozy, możemy próbować nowych rzeczy i cieszyć się jedzeniem! W tej książce znajdziemy przepisy na nieskomplikowane i smaczne desery. WSZYSTKIE bez dodatku mąki pszennej, ze składników dobrej jakości. To receptury, które mogą stanowić inspirację do samodzielnego komponowania kolejnych słodkości!
🧁 W poradniku zawarto 70 przepisów na: desery ekspresowe, ciasta (torty, serniki, tarty z pysznymi kremami), ciasteczka i muffinki, kremy i musy, domowe lody, omlety, naleśniki, gofry.
🦊 Ewelina Podrez-Siama (Ms. Fox) to domowy szef kuchni i amatorka diety ketogenicznej. Na co dzień jest przedsiębiorczynią i prezeską agencji digital marketingu Fox Strategy oraz specjalistką SEO, a prywatnie miłośniczką psów, entuzjastką domowego ogrodnictwa i fanką seriali. Od początku swojej przygody z ketozą prezentuje własne starannie dopracowane przepisy na blogu www.ms-fox.pl

❗ PREMIERA 7 LUTEGO

🛒 ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY: https://tiny.pl/c31dk

Kategorie: Hobby i Poradniki