Bestsellery wydawnictwa MUCHOMOR

Przegląd

 Najchętniej kupowane pozycje wydawnictwa w ostatnim miesiącu

 

HISTORIA KOBIET
Kasia Radziwiłł

Nic dziwnego, że w tym miesiącu to jedna z ulubionych pozycji. Książka idealnie nadaje się na prezent. Jest pięknie wydana, ma mnóstwo ciekawych informacji i porusza bardzo bieżący temat. Pozycja odpowiada na takie pytania jak: Czy kobieta mogła być faraonem? Dlaczego Greczynki całe dnie spędzały w domach? Kiedy spalono na stosie ostatnią czarownicę? Historia, o której uczymy się w szkole, to historia mężczyzn. Dzięki tej książce można dowiedzieć się, jak wyglądało życie kobiet.

https://www.muchomor.pl/pl/p/Historia-kobiet/222

NIE MOŻE BYĆ
Dominika Stadnicka-Strzembosz i Marcin Strzembosz

 

Nowość wydawnictwa MUCHOMOR, która jest idealnym punktem wyjścia do rozmów z dziećmi o różnych życiowych tematach. Zachęca do dyskusji o tym jak to jest, że coś jest? Nakłania do tego, żeby zastanowić się nad tym, czemu raczej jest, niż nie jest? I że właśnie coś, nie zaś nic? O takich właśnie dywagacjach jest ta pozycja. Łatwo wpaść w magiczną, filozoficzną dyskusję.

https://www.muchomor.pl/pl/p/NIE-MOZE-BYC/260

CHOINKA PANA IGIEŁKI
Robert Barry

I oczywiście ulubiona w tym miesiącu, wyczekiwana, świąteczna pozycja MUCHOMORA. Historia pewnej choinki. Do domu pana Igiełki dostarczono choinkę! Największą, jaką kiedykolwiek widział. Właściwie, to aż za dużą – żeby ustawić ją w salonie, trzeba ściąć czubek. Co się z nim stanie? Pełna humoru i uroku opowieść, która wprowadzi całą rodzinę w magię Świąt!

https://www.muchomor.pl/pl/p/CHOINKA-PANA-IGIELKI/261

 

 

Tagi: Muchomor