NOWOŚCI MUCHOMORA: „Choinka Pana Igiełki” już dostępna, a niebawem pojawi się „ENERGIA”!

Przegląd

 Świąteczna pozycja MUCHOMORA wyczekiwana od lat oraz kolejna pozycja z serii o żywiołach, której także nie mogliśmy się doczekać!

 


„Choinka Pana Igiełki” to piękna historia opowiadająca o miłości, radości oraz dzieleniu się. Pełna humoru i uroku opowieść, która wprowadzi całą rodzinę w magię Świąt! Autorem książki jest Robert Barry, autor i ilustrator książek dla dzieci. Był absolwentem Rhode Island School of Design i profesorem wzornictwa na Uniwersytecie Massachusetts Dartmouth.

więcej:
https://www.muchomor.pl/pl/p/CHOINKA-PANA-IGIELKI/261


„ENERGIA” odpowiada na takie pytania jak: Czym jest energia? Skąd się bierze? Jak można ją wykorzystać? Wyjaśnia kluczowe pojęcia związane z energią w łatwym do zrozumienia języku.. Dowcipne, barwne ilustracje pomogą zrozumieć mechanizmy, które rządzą naturą. Autorką jest Anna Skowrońska, a pozycja jest kolejną z serii o żywiołach. Ukazały się w niej już: „WODA”, „WIATR”, „OGIEŃ” i „ZIEMIA”. Anna Skowrońska jest wydawczynią i autorką książek dla dzieci. Od ponad 20 lat współtworzy wydawnictwo Muchomor. Książkę zilustrowała kolaboracja Acapulco Studio stworzona w 2012 roku przez dwie absolwentki wydziału grafiki Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych — Małgorzatę Nowak i Agatę Dudek.
Książkę dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

więcej:
https://www.muchomor.pl/pl/p/ENERGIA/262

Tagi: Muchomor