Arnold Schwarzenegger, Przydaj się. Siedem zasad lepszego życia

Przegląd

 

Inspirujący przewodnik po drodze do sukcesu od ikony kina akcji i kulturystyki.

Siedem zasad, które pomagają osiągać życiowe cele, opracowanych przez Arnolda Schwarzeneggera.

Data premiery 08-11-2023

Najsławniejszy kulturysta na świecie. Najlepiej opłacany aktor w dziejach kina. Polityk i jeden z liderów szóstej największej potęgi gospodarczej naszego globu. Brzmi jak początek żartu? Ale to jedna i ta sama osoba – Arnold Schwarzenegger. Uwierzcie, że nic w jego życiu nie stało się przypadkiem.

Oszałamiający sukces Arnolda to część procesu, na który składają się: wyrazista wizja, myślenie bez ograniczeń, ciężka praca, bezpośrednia komunikacja, szybkie rozwiązywanie problemów, otwartość umysłu, ciekawość i chęć pracy na rzecz społeczeństwa. A wszystko to dzięki jednej lekcji, która wpoił mu ojciec: „Przydaj się, Arnoldzie”. Schwarzenegger pamiętał te słowa każdego dnia.

„Przydaj się” to wyjątkowo szczera książka, która inspirująco prezentuje podstawowe narzędzia pomagające nadać życiu sens. Schwarzenegger opracował je na bazie swoich życiowych doświadczeń i niesamowitych dokonań. W tej książce pokazuje, jak ich używać w służbie przyszłości – tej, którą sobie wyobrażamy i tej, którą dla siebie tworzymy. Spostrzeżenia ożywia fascynującymi osobistymi anegdotami, opowieściami o swoich sukcesach oraz zmieniających życie porażkach – o części z nich przeczytacie tutaj po raz pierwszy!

Data premiery 08-11-2023
Liczba stron 288
Tłumacz Piotr Grzegorzewski,Marcin Wróbel,Paweł Bravo
Wydawca W.A.B.
Autor Arnold Schwarzenegger
Format 150 x 225
ISBN 978-83-8319-358-8
Kategoria Wydawcy Biografie
Typ okładki twarda

Kategorie: Literatura
Tagi: Grupa Foksal, WAB