Wydawnictwo Insignis ma Krakowskich Targach Książki!

Przegląd


Wydawnictwo Insignis Media ma zaszczyt zaprosić uczestników Krakowskich Targów Książki do swojego targowego stoiska (C55, hala Wisła). Dla naszych Gości przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Spotkacie się tu z orczycą Viv, która przybędzie prosto z miasta Thune. I będzie częstowała pysznymi cynamonkami. Podobno upiecze ich aż 3000! Jeśli targowe atrakcje nadwątlą Wasze siły, to tym bardziej do nas zajrzyjcie.

Ale przede wszystkim zaoferujemy Wam nasze wspaniałe książki w atrakcyjnych cenach! Wydania w miękkiej oprawie kupicie po 29 zł za egzemplarz. Książki w twardej oprawie – z bardzo dużym rabatem! I tak, na przykład, „5 składników po śródziemnomorsku”, nową książkę kulinarną Jamiego Olivera, kupicie już za 65 zł!

Swoje książkowe wybory spakujecie do naszej nowej torby, którą otrzymacie ZA DARMO przy każdym zakupie. A nadaje się ona idealnie do „książkowego shoppingu” – przekonacie się sami dlaczego! Jeśli kolekcjonujecie zakładki to też nie odejdziecie od nas z pustymi rękami!

A co najważniejsze, przez cały czas targów będziecie mogli porozmawiać z naszymi reaktorami, którzy o wydawanych przez Insignis książkach wiedzą prawie wszystko.

Na naszym stoisku swoje książkę będą popisywali: Richard Pink i Roxanne Emery, autorzy bestsellera „Brudne pranie”, Connie Glynn, autorka serii YA „Kroniki Rosewood”, którą rozpoczyna bestsellerowa „Księżniczka incognito” oraz Łukasz Czarnecki, autor „Apostaty” (wróble ćwierkają, że pisze dalsze historie ze świata Ekumeny).

Oto szczegółowy plan spotkań z naszymi autorami:

@adhd_love_ czyli Roxanne Emery i Richard Pink
„Brudne pranie. ADHD u dorosłych i jak sobie z nim radzić”

piątek 27.10
spotkanie: 18.00, sala Wiedeń B
autografy: 17.00, stoisko Insignis Media C55, hala Wisła

Connie Glynn
seria „Kroniki Rosewood” („Księżniczka incognito” – to jej pierwszy tom)”

sobota 28.10
spotkanie: 15.00, sala Wiedeń B
autografy: 16.00, stoisko Insignis Media C55, hala Wisła

Łukasz Czarnecki
„Apostata”

niedziela 28.10
autografy: 13.00, stoisko Insignis Media C55, hala Wisła

Naszych Gości zapraszamy także do udziału w inspirującym panelu o rozwoju książkowego TikToka: „Dokąd zmierzasz, BookToku?”.

sobota 28.10
17.00, sala Wiedeń B

Poprowadzi go gwiazda polskiego TikToka – Piotr Mąka (@the.booking). Będzie rozmawiał z Beatą Skrzypczak (@opowiem_ci), Martą Lis (@PannaFox), Kingą (@kingaxvs) oraz Wiktorią (@wczytana.a). Dla każdego gościa panelu przygotowaliśmy niespodziankę

 

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Insignis