Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® nominowane w konkursie PR Wings!

 

Radość, przeplatana z dumą! Targi w Krakowie za 25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® otrzymały kolejną nominację, tym razem w konkursie PR Wings – wyłaniającym i nagradzającym najbardziej efektywne, kreatywne i innowacyjne projekty z szeroko rozumianej komunikacji i public relations. Nominację otrzymaliśmy w nowej dla nas kategorii – zmiana biznesowa, komunikacyjny game changer. Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations.

Jak można przeczytać na stronie organizatora – Kampanie nominowane w tej kategorii dotyczą działań zmieniających raz na zawsze reguły gry, dotychczasowe schematy w sektorze/branży. W ramach niniejszej kategorii oceniane są projekty, które przyczyniły się do poważnej zmiany biznesowej, działania organizacji, jej pozycjonowania, czy komunikacji z rynkiem.

Prace zgłaszane do PR Wings oceniane są przez wybitnych specjalistów i uznane autorytety w branży PR oraz komunikacji społecznej i marketingowej. W skład Jury (61 niezależnych ekspertów) wchodzą przedstawiciele dużych firm, agencji, instytucji publicznych i pozarządowych, organizacji biznesowych i środowiska naukowego.

Przed nami II etap.
Laureatów tegorocznej edycji PR Wings poznamy 8 listopada, podczas uroczystej gali w Warszawie.

Nominowani w konkursie https://prwings.pl/znamy-nominowanych-do-pr-wings-2023/
Więcej na temat konkursu PR Wings https://prwings.pl/

Kategorie: Wydarzenia