Karin Slaughter wraca z długo wyczekiwaną kontynuacją cyklu o Willu Trencie. Thriller „Po tamtej nocy” już w sprzedaży!

Przegląd

Powieści z cyklu o Willu Trencie są wyczekiwane z niecierpliwością przez czytelników w wielu krajach. Thrillery Karin Slaughter niemal natychmiast zajmują pierwsze miejsca sprzedażowe w USA, UK, Irlandii, Holandii, Włoch, Francji czy Niemiec. I tak też się stało z najnowszym – „Po tamtej nocy”. Bohaterów cyklu, Willa Trenta oraz Sarę Linton, możemy oglądać na małym ekranie (serial stacji ABC), jednak książkowy pierwowzór pozostaje bezkonkurencyjny. Na polskim rynku powieść ukazała się 25 października nakładem wydawnictwa HarperCollins.

O KSIĄŻCE:

Imprezowy wieczór sprzed piętnastu lat zakończył się brutalną napaścią, po której życie Sary Linton legło w gruzach. Od tamtej pory udało jej się zbudować swój świat od nowa. Jest odnoszącą sukcesy lekarką, zaręczoną z Willem Trentem – którego kocha nad życie – a przeszłość ostatecznie zostawiła za sobą.

Jednak pewnej nocy podczas ostrego dyżuru trafia do niej poturbowana młoda kobieta, której obrażenia okazują się zdumiewająco podobne do jej własnych sprzed lat. Kiedy Sara za wszelką cenę stara się uratować życie dziewczyny, uświadamia sobie, że nie udało jej się pogrzebać przeszłości raz na zawsze.

Patronat medialny:
Wirtualna Polska, lubimyczytac.pl, Magazyn Pocisk, Bookreviews by Anita, nakanapie.pl

 

O KARIN SLAUGHTER:

„Karin Slaughter jest mistrzynią gatunku thrillerów, a jej geniusz ujawnia się na każdej stronie, w każdym bohaterze, w każdym wątku fabularnym. »Fałszywy świadek« tak bardzo trzyma w napięciu, że to napięcie jest wręcz namacalne, a akcja tak wizualna, że ​​nie mogę się doczekać, aby zobaczyć to w filmie”. — FRANCESCA MOMPLAISIR, uznana przez krytyków autorka „My Mother’s House”
***
„Zanurzcie się w świecie Karin Slaughter. Uprzedzam, że stamtąd nie ma już powrotu”.
— LISA GARDNER
***
„We wrażliwości na szczegół i prawdę Slaughter nie ma sobie równych”. — GILLIAN FLYNN
***
„Nieustraszona. Jedna z najbardziej śmiałych i wyrazistych współczesnych twórców powieści sensacyjnych”. — TESS GERRITSEN

NAKŁADEM WYDAWNICTWA HARPERCOLLINS UKAZAŁY SIĘ:

W 2019 UKAZAŁO SIĘ OPOWIADANIE WSPÓŁAUTORSTWA KARIN SLAUGHTER I LEE CHILDA ZATYTUŁOWANE „NA WAGĘ ZŁOTA”, W KTÓRYM KRZYŻUJĄ SIĘ DROGI WILLA TRENTA I JACKA REACHERA.

→ Utwór dostępny wyłącznie w formie e-booka

Prawa do kilku powieści Karin Slaughter zakupiły wytwórnie filmowe i telewizyjne – platforma Netflix zrealizowała popularny serial na podstawie „Układanki” z Toni Collette w jednej z głównych ról. Trwają także prace nad realizacją serii o Grant County, a stacja ABC emituje serial będący adaptacją cyklu z detektywem Willem Trentem.

KARIN SLAUGHTER to autorka thrillerów i kryminałów regularnie notowanych na międzynarodowych listach bestsellerów. Na całym świecie wydrukowano ponad 35 milionów egzemplarzy jej książek. Poprzez swoje powieści walczy o prawo do głośnego mówienia o przemocy, której ofiarą każdego dnia padają tysiące kobiet na świecie. Jej powieści są bezpośrednie, mocne i bardzo obrazowe, a jej twórczość docenili m.in. Camilla Läckberg, Tess Gerritsen i James Patterson.
Foto: Alison Rosa

Premiera: 25.10.2023
Przekład: Piotr Cieślak
ISBN: 978-83-276-9940-4
Cykl: Will Trent, tom 11
Cena: 42,99 zł
Cena e-book: 36,99 zł
Gatunek: thriller
Format: 145×215
Oprawa miękka

Kategorie: Literatura