Richard Webster, Obrona psychiczna dla początkujących

Przegląd

„Obrona psychiczna dla początkujących” to poradnik zawierający skuteczne metody odpierania ataków energetycznych. Naucz się stawiać granice, stwórz bezpieczny dom i pozytywne relacje!

Dom jest miejscem schronienia i ostoją bezpieczeństwa, gdzie można odpocząć i nabrać sił. Czy zastanawiasz się jednak nad tym, co może zagrażać tobie, twoim bliskim i twojemu domowi? Nie wystarczy zabezpieczyć się za pomocą dobrych alarmów i zamków, ponieważ nie chronią one przed wampirami energetycznymi i negatywną energią, która wdziera się do każdego wnętrza i pomiędzy ludzkie relacje. Z tej książki dowiesz się, jak bronić przed jej wpływem siebie, swoją rodzinę i bliskich.

Dzięki poradom Richarda Webstera, znanego i cenionego specjalisty w dziedzinie parapsychologii, krok po kroku nauczysz się korzystać z ochronnej mocy amuletów, talizmanów, kamieni szlachetnych, kryształów, świec, kadzideł oraz ziół. Poznasz sprawdzone metody, które pomogą ci stworzyć harmonijny dom, w którym wszyscy się kochają, czują się dobrze i bezpiecznie. Wzmocnisz swoją aurę, a także zapewnisz pomyślność tym, na których dobru szczególnie ci zależy.

„Obrona psychiczna dla początkujących” to doskonały wstęp dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z praktyką magii. Książka sprawdzi się także jako uzupełnienie i uporządkowanie wiedzy na temat zaklęć i rytuałów obronnych oraz przeciwdziałania atakom wampirów energetycznych.

„Obrona psychiczna dla początkujących” to część bestsellerowej serii dla początkujących. Sprawdź także inne tytuły i udoskonalaj swoją magiczną praktykę.

Książkę można kupić TUTAJ

 

Kategorie: Hobby i Poradniki