#Helion32Lata – urodziny wydawnictwa

Przegląd

Wydawnictwo Helion działa na rynku książki już od 1991 roku,  zaczynając od podręczników AutoCada, później przyszedł czas na książki o wirusach, grafice komputerowej, na poradniki dla programistów czy twórców stron internetowych. Przez te lata także wiele się zmieniło na świecie – rozwój Internetu, smartfony w kieszeniach, data science, nowe języki programowania, Internet Rzeczy (IoT) czy popularny ostatnio temat AI.

Już dziś rozpoczyna się wielkie odliczanie do 32. urodzin Helion.pl. Aby umilić czas oczekiwania, Wydawnictwo przygotowało 2 kursy oraz ebook – jeden z nich możesz odebrać GRATIS! Wpadnij po niego na stronę:

https://helion.pl/Helion32lata-odbierz-gratis/ ].

 

Zaczynamy od rozdania 2 świetnych kursów video oraz 1 ebooka:

– Elektronika. Leksykon kieszonkowy (ebook) – autor: Witold Wrotek
– Python na start. Kurs video. Twórz gry w PyGame! – autor: Konrad Jagaciak
– Machine learning i język R. Kurs video. Pierwsze kroki z pakietem mlr – autor: Mateusz Staniak

Kursy lub ebook można odebrać GRATIS na stronie [https://helion.pl/].

Ale to nie wszystko. Czekają na nas kolejne urodzinowe niespodzianki. Już dziś Helion zaprasza do udziału w Konkursie.

 

 https://helion.pl/blog/konkurs-stworz-gre-przyszlosci-i-zgarnij-fantastyczne-nagrody-helion32lata-88

z atrakcyjnymi nagrodami od PocketBook oraz Synology.

Wyobraź sobie, że jest rok 2055. Świat jeszcze bardziej poszedł do przodu. Wszechobecna technologia zawładnęła życiem ludzi i towarzyszy im na każdym kroku. Sztuczna inteligencja, wszczepy modyfikujące ciało czy pomocne androidy, to już codzienność. Neonowe miasta napędzane technicznymi nowinkami wyrastają niczym grzyby po deszczu. Cóż, JC Denton, Rick Deckard i John Connor już się stresują. A może nie ma czym?

Z okazji 32. urodzin Helion.pl, można wziąć  udział w konkursie, w którym należy podzielić się swoją kreatywną wizją przyszłości technologii, programowania i branży IT. Do wygrania mega fantastyczne nagrody!

1. miejsce :: Pocketbook InkPad 4 z Etui + BeeDrive Synology 1TB + bon o wartości 300 zł do księgarni helion.pl

2. miejsce :: Pocketbook Verse Pro Azure + bon o wartości 200 zł do księgarni helion.pl

3. miejsce :: Pocketbook Verse Pro Azure + bon o wartości 100 zł do księgarni helion.pl

Co należy zrobić by je zdobyć?

Zaprojektuj swoją wizję świata w formie prostej, futurystycznej gierki komputerowej, która pokaże nam, jak Twoim zdaniem będzie wyglądać technologiczny świat za kolejne 32 lata, czyli w roku 2055. Skup się na ewolucji programowania, nowych rodzajach technologii, jak na przykład czytniki ebooków, społeczeństwie opartym na cyfrowej rzeczywistości, czy nawet interakcjach człowiek-maszyna. Grę umieść na serwerze/stronie one page i koniecznie dodaj w niej hasztag #HELION32LATA oraz #Pocketbook oraz #Synology. Link do gotowej gry umieść w komenatrzu w tym wpisie. Pamiętaj – swoją grę musisz zamieścić publicznie.

Zgłoszenia można wysłać do 15.10.2023r.

Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia. Gra podlegała będzie niezalenej ocenie pod kątem kreatywności, oryginalności, grywalności oraz zrozumienia trendów technologicznych. Nie ma ograniczeń co do konkretnej tematyki – możesz wybrać futurystyczny, humorystyczny, filozoficzny lub inny kierunek

 

A już 19 września rozpocznie się promocja, w której rabaty sięgną nawet 91%. W ofercie znajdą się książki drukowane z 40% zniżką i darmową dostawą od 60 zł, tysiące ebooków w cenach do 39,32 zł, a także kursy video z mega rabatami.

 

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Grupa Helion